Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

Kapitan Narwal: Polak z Londynu nowym superbohaterem

42 reakcje
0
0
42
Podziel się
1 z 9
Z Łukasza - Kapitan Narwal
Z Łukasza - Kapitan Narwal
(twitter.com, Bob Moran)
0
0

Wielka Brytania składa mu wyrazy wdzięczności i uznania. Łukasz, który uczestniczył w obezwładnieniu terrorysty na London Bridge, został uhonorowany w wyjątkowy sposób. Znany ilustrator Bob Moran przedstawił Polaka jako nowego herosa – Kapitana Narwala. Rodacy nie posiadają się z zachwytu.

Rysownik nadał mężczyznom superbohaterskie pseudonimy. Łukasz został Kapitanem Narwalem, a jego towarzysze otrzymali miana "X Tinguisher" – Anglik z gaśnicą – i The Pedestrian, czyli po prostu przechodzień. Ilustracja została opublikowana na Twitterze, na koncie Boba Morana.

Ale nie tylko uznany rysownik złożył hołd Polakowi. W sieci wysypały się memy.

42
0
0
bCNMHQtH
KOMENTARZE
(42)
luvac
8 miesięcy temu
W całej sprawie bardzo cieszy mnie to,że wielu Brytyjczyków dopiero teraz dowie się,że w bitwie o Anglię walczyli polscy piloci,że okazali swoją niebywałą waleczność,że wzbudzali powszechny podziw.A nasz rodak jest tylko kontynuatorem szlachetnej odwagi naszego narodu.Szarża z kłem narwala przypomina mi szarżę Kozietulskiego i jego szwadronu ,w wąwozie Somosierry w 1808 r.To była najkrótsza bitwa w Europie,w osiem minut Kozietulski i jego ludzie rozbili cztery hiszpańskie baterie i otworzyli Napoleonowi drogę na Madryt.Jedno jest pewne,nasz naród wyssał odwagę z mlekiem matki,a pan Lukasz jest tego przykładem.
rada
8 miesięcy temu
Na przyszłość z baru to się bierze dwie patelnie
podatnik
8 miesięcy temu
U nas by go zamknęli za użycie niebezpiecznego narzędzia,oczywiście uzasadniając ,że działał z bezpośrednim ,pośrednio,śregniopśregnim bezpośrednio średnim itd, zamiarem.Mamy najlepszych fachowców od prawa.wyroki po13 latach rozprawy.
bCNMHQtL
Londynek
8 miesięcy temu
W sieci wrze w TVN szok kucharz Łukasz z Fishmongers' Hall w Londynie popiera Prawo i Sprawiedliwość.
alojzy
8 miesięcy temu
u nas nawet nie beda probowac zadnych zamachow po tym co sie stalo, w sekundzie nawet zapalkami byliby zadzgani. Brawo Lukasz!!! Jestes bohaterem
Najnowsze komentarze (42)
anka
8 miesięcy temu
I znowu całyNET śmieje się z jaBolka spiclaSB
szkodaslow
8 miesięcy temu
zenujace. to nie jest temat do zartów.
stach
8 miesięcy temu
zawsze Polacy ratowali tych bufonów Angielskich
mar
8 miesięcy temu
W Polsce pan Łukasz miał by już kłopoty. Dlaczego? Ponieważ do obezwładnienia terrorysty użył przedmiotu większego niż noże które miał napastnik. Ponadto jego zachowanie i przedmiot świadczą o tym ze miał zamiar nawet uśmiercić napastnika czyli poniekąd wymierzyć mu sprawiedliwość... a to śliski temat bo to kompetencja prokuratora (w pewnym sensie jako obrońcy również adwokat) a i przede wszystkim sędziego. Niestety w Polsce prawo jest tak skonstruowane że nie wolno konkurować z tymi trzema zawodami.
ziom
8 miesięcy temu
Dobry balans na nogach i nie zła koordynacja, moim zdaniem rzuć gary i przejdź na zawodowstwo.
customs offic...
8 miesięcy temu
wałęsa na londyńskim lotnisku został bohaterem jak celnik wyciągnął z jego walizki brudne gacie i dziurawe skarpetki
kosz
8 miesięcy temu
Aco na to królowa ,czy prasa do niej nie dociera ?????
ZAGŁOBA
8 miesięcy temu
pRZEZ TAKIEGO JEDNEGO CZŁOWIEKA pOLAKA Z lONDYNU JA OSOBIŚCIE NAPRAWDA JESTEM DUMNY ZE SWEGO NARODU I JEGO OBYWATELI CZEGO NIE POWIEM O POLITYKACH=???
bCNMHQtD
janosik
8 miesięcy temu
A po co? ten zdrajca wałęsa!!!!!!daleko mu do bochatera
lolololololol...
8 miesięcy temu
Polak walczył niczym profesjonalny pikemen, który w asyście uzbrojonego w gaśnice muszkietera i ubezpieczany przez skirmishera stanowił siłę samą w sobie:) To była iście XVI wieczna batalia. Siły koalicji Europejskiej zatriumfowały nad dzikim oprawcom. Żarty żartami... Czy w europejskich stolicach powinno dochodzić do tego typu scen? Jeżeli to dramatyczne wydarzenie nie zostanie potraktowane jak poważne ostrzeżenie to wkrótce się powtórzy. Dwie niewinne osoby zostały brutalnie zaszlachtowane, a ludzie fetują zwycięstwo na miarę drugiej wiktorii Wiedeńskiej czy Lepanto:) To dziwne, ale dość zabawne.
Paweł
8 miesięcy temu
A może tak ministerstwo obrony w uznaniu .
Pop
8 miesięcy temu
Nie pokazujcie w medjach boluśia kapusia i pachołka komunistow
www
8 miesięcy temu
Teraz znając Brytyjczyków każą mu zapłacić za ten kieł, bo go zniszczył.
Bambaryła
8 miesięcy temu
Gość, który zrobił drugiego mema, nie zna historii. Zamiast husarii pokazał kosynierów Kościuszki, czyli pomylił Powstanie Kościuszkowskie z Powstaniem Listopadowym. Jakkolwiek nie można odmówić dzielności kosynierom, szczególnie w bitwie pod Racławicami, to do husarii, zwłaszcza z lat jej świetności, mieli się oni tak jak trabant do maybacha.
bCNMHQtp
TOP10 - najpopularniejsze galerie
bCNMHQtq
bCNMHQtr
bCNMHQts
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić