Lepiej zadzwoń, a nie pisz SMS-a. Tak na tym wygrasz

Kamil Karnowski

1 z 6Pamiętaj o tym

Obraz
© Shutterstock.com

Jeśli dopiero się poznaliście lub zaczynacie randkować, lepiej odpuścić sobie pisanie dziesiątek SMS-ów dziennie. Wystarczy kilkuminutowa rozmowa, która może okazać się dla waszej znajomości o wiele bardziej korzystna, niż wiadomości tekstowe.

2 z 6Tak sprawdzisz, czy ładnie brzmi

Obraz
© flickr.com

To rada głównie dla osób, które poznały się przez internet. Krótka rozmowa pozwoli ustalić, czy podoba wam się głos drugiej osoby, a dzięki temu uda się uniknąć ewentualnego rozczarowania, gdy już spotkacie się w rzeczywistości.

3 z 6Nieporozumienia

4 z 6Czekanie...

Obraz
© Pixabay.com | public domain

Nikt nie lubi zbyt długo czekać na odpowiedź na swojego SMS-a. Gdy zadzwonicie, odpowiedź uzyskacie od razu, albo przynajmniej uda się wam usłyszeć jakieś emocje, takie jak niepewność, czy smutek.

5 z 6Screenshoty

Obraz
© 123RF.COM

Rozmowy telefonicznej nie da się tak łatwo pokazać znajomym, jak SMS-y. Nawet jeśli się wygłupicie, możecie być prawie pewni, że druga osoba nie pokaże śmiesznej wpadki swoim kolegom, czy koleżankom.

6 z 6Wyróżnienie

Obraz
© Fotolia

Dzwoniąc, zwiększycie szanse na skuteczny podryw. Po prostu wyróżnicie się z tłumu wszystkich piszących SMS-y użytkowników telefonów. Sami wiecie, że dziennie dostajecie ich dziesiątki, ale przecież zawsze milej jest porozmawiać nawet przez chwilę.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Wybrane dla Ciebie