o2-logo
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
aktualizacja

Marian Banaś. Zobacz memy związane ze sprawą szefa NIK

152 reakcje
24
8
120
Podziel się
1 z 17
Jeden telefon
Jeden telefon
(Facebook.com, Sekcja Gimnastyczna)
0
0

Polityczna Polska żyje sprawą szefa Najwyższej Izby Kontroli. Premier Mateusz Morawiecki, szef PiS Jarosław Kaczyński i inni działacze obozu rządzącego nie ukrywają, że oczekują dymisji Mariana Banasia. Szef NIK uwikłany w niejasną sprawę z kamienicą z pokojami na godziny w Krakowie nie ma jednak najmniejszego zamiaru ustąpić. W sieci nie brakuje memów dotyczących sprawy Mariana Banasia. Na kolejnych slajdach naszej galerii znajdziecie niektóre z nich. Na początek Wuj Dobra Rada.

120
24
8
bDIzVoWD
KOMENTARZE
(120)
07
rok temu
Polityka to ogromne pieniądze i każda opcja polityczna od lewe do prawej od najniższego stołka partii ma z tego ogromne pieniądze i przywileje. Ludzie, którzy kiedyś żyli skromnie i oszczędnie po wejściu w struktury partii rządzącej nagle po paru latach stają się milionerami. Jestem już dojrzałą osobą, po wielu fakultetach i mam żal do rodziców, że zawsze byli z dala od polityki, nie nauczyli nas tej politycznej przedsiębiorczości. Tak samo pokierowaliśmy własne dzieci, uczciwie. Nie warto żyć dla idei, tylko czego? pustego portfela. Dzisiaj śledzę losy polityków, znajomych z piaskownicy....... Milionerzy po szkołach zaocznych kończonych na biegu, ludzie bez ogłady mający wpływ na losy tysięcy ludzi w miastach, miasteczkach i wsiach. Politycy wielką gębą, którzy jednym kiwnięciem palca mogą zadecydować o czyjejś pracy, karierze a często i życiu. Ludzie pełni kompleksów, niedowartościowani, pazerni, złośliwi i mściwi. Oczywiście, ze są wyjątki jak w każdej regule, ale jest ich mało.
me
rok temu
Banaś - to człowiek nieskazitelnie czysty jak łza. Z dnia na dzień opinia wręcz odwrotna. Jak to! Rządzą nami co niektórzy jak gangsterzy, Biedna Polska!
powiesićich
rok temu
do dymisji morawiecki kamiński i reszta tego bandyckiego kolesiostwa
bDIzVoWH
Ewuś
rok temu
To ostatnie zdjęcie doskonale nadaje się na Świąteczną kartkę pocztową , szczególnie dla Polonii w Ameryce. Mieli tam duże poparcie.
kaz
rok temu
Na pancerzu Banasia PiS zęby złamie.
Najnowsze komentarze (120)
pHqghUme
rok temu
1
heretyk
rok temu
Plan B czyli modlić się i czekać na łaskę bożą, może szlak go trafi.
Jagula
rok temu
Memy to bardzo miła zabawa. Niedługo pojawią się memy o sztywniaku ze Szczecina. Jak to ów sztywniak operował pacjentów na stole w prywatnym gabinecie - nie dla idei, a za grube pieniądze !!!
sarna
rok temu
Banaś to niestety jeden z wielu cwaniaków ,kombinatorów i przestępców jaki wielu w naszej polityce . Niestety oni zawsze pozostają bezkarni i dalej będzie niszczona nasza Polaków ojczyzna a oni sami okradani .
...
rok temu
hahahaahahaha
Rav
rok temu
Memy , delikatnie to ujmując, takie sobie. Brełajza słabo płaci?
Salomon
rok temu
Okrągły stół to dogadanie się komunistów z pozostałościami solidarności by żyło im się dobrze a wszystko przy wódce i zakąsce. Żyjemy w matrixie demokracji, który jak spóścimy zasłony to okaże się PRLem bis.
rock
rok temu
niech was jasna cholera w tym obiekcie trafi , raz a dobrze , mafia , z rozancem . zasmradzaja Cale powietrze .,
bDIzVoWz
zenek
rok temu
Pokażcie afery PO i PSL. Już się zapomniało?
saw
rok temu
Wszystkie memy są od tego samego gościa Dziwne?!
andriej
rok temu
Basia boją się i chcą go wykurzyć....
Albin
rok temu
Ciąg dalszy grzania Banasia. Na mieście mówią, że Bertold kupił w Biedronce cały karton Wafli.
GOŚĆ
rok temu
Coś mi się zdaje ze Banasiem PIS CHCE PRZYKRYĆ JESZCZE WIĘKSZĄ AFERĘ COŚ MI TU ŚMIERDZI
olo
rok temu
Banas to geba PISu hehe
...
Następna strona
bDIzVoWl
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

Wybory w USA. Euforia na ulicach. Tak świętuje Ameryka

Joe Biden pokonał Donalda Trumpa w walce o fotel prezydenta USA. Zwolennicy kandydata Demokratów zaczęli już oficjalnie świętowanie.
9.

Wybory Prezydenckie w USA 2020. Tak głosuje Ameryka! Beyonce, Lovato

Wybory w USA 2020. Na kogo głosowały wielkie gwiazdy w Ameryce? Choć większość znanych celebrytów, a także sław Hollywoodu deklaruje chęć oddania głosu na demokratę Joe Bidena, to jednak wśród nich zdarzają się osoby, które zagłosowały na Donalda Trumpa - jak choćby raper Lil Wayne. Do wzięcia udziału w wyborach gwiazdy zachęcały w social mediach. "Te wybory są zbyt ważne. To coś więcej niż tylko polityka..." - apelowała do fanów Jennifer Lopez.
bDIzVoWm
8.

Donald Trump - od milionera do prezydenta

Donald Trump w 2016 roku został 45. prezydentem Stanów Zjednoczonych. Jednak przez wiele lat znany był jako miliarder i jeden z barwniejszych biznesmenów Nowego Jorku. Kupił linie lotnicze, założył agencję modelek i organizował konkursy piękności. Wystąpił w wielu filmach i serialach, napisał kilka książek, prowadził własny program o biznesie i reklamował największe koncerny świata. Jest zapalonym fanem sportu i wrestlingu.
6.

Strajk Kobiet. Cały internet się śmieje! Najlepsze hasła z protestów

Od 22 października w całej Polsce nieprzerwanie trwają protesty przeciwko zaostrzeniu prawa aborcyjnego. Coraz więcej osób pojawia się na manifestacjach z transparentami. Poza klasycznymi sloganami widnieją na nich również niezwykle kreatywne hasła z humorem. Oto najlepsze transparenty, jakie pojawiły się na protestach w całej Polsce.
bDIzVoWn
5.

Strajk Kobiet. Tłumy na ulicach polskich miast. Jesteśmy na miejscu

W środę w różnych miastach Polski odbywa się kolejna odsłona Strajku Kobiet. Organizatorzy protestów namawiali kobiety, by tego dnia nie iść do pracy. W Warszawie i w Łodzi już rozpoczęły się demonstracje. Nasi redaktorzy są na miejscu i na bieżąco relacjonują, jak przebiegają protesty.
4.

Protest kobiet. Kreatywność uczestników nie zna granic

W całej Polsce trwają protesty przeciwko orzeczeniu Trybunału Konstytucyjnego. W demonstracjach biorą osoby w każdym wieku, często niosąc transparenty. Dostaje się nie tylko politykom, lecz także Kościołowi Katolickiemu. Uczestnicy dają pełny upust swojej pomysłowości.
3.

Strajk Kobiet. Polskie miasta zablokowane. Byliśmy na miejscu

Zgodnie z zapowiedziami, Ogólnopolski Strajk Kobiet zorganizował blokady w największych miastach Polski. Stanęły Warszawa, Gdańsk, Łódź i wiele innych. Redaktorzy wp.pl i o2.pl byli na miejscu i relacjonowali przebieg blokad.
bDIzVoWo
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić