Wróć na
aktualizacja

Marian Banaś. Zobacz memy związane ze sprawą szefa NIK

152 reakcje
24
8
120
Podziel się
1 z 17
Jeden telefon
Jeden telefon
(Facebook.com, Sekcja Gimnastyczna)
0
0

Polityczna Polska żyje sprawą szefa Najwyższej Izby Kontroli. Premier Mateusz Morawiecki, szef PiS Jarosław Kaczyński i inni działacze obozu rządzącego nie ukrywają, że oczekują dymisji Mariana Banasia. Szef NIK uwikłany w niejasną sprawę z kamienicą z pokojami na godziny w Krakowie nie ma jednak najmniejszego zamiaru ustąpić. W sieci nie brakuje memów dotyczących sprawy Mariana Banasia. Na kolejnych slajdach naszej galerii znajdziecie niektóre z nich. Na początek Wuj Dobra Rada.

120
24
8
bDaeYjqn
KOMENTARZE
(120)
07
10 miesięcy temu
Polityka to ogromne pieniądze i każda opcja polityczna od lewe do prawej od najniższego stołka partii ma z tego ogromne pieniądze i przywileje. Ludzie, którzy kiedyś żyli skromnie i oszczędnie po wejściu w struktury partii rządzącej nagle po paru latach stają się milionerami. Jestem już dojrzałą osobą, po wielu fakultetach i mam żal do rodziców, że zawsze byli z dala od polityki, nie nauczyli nas tej politycznej przedsiębiorczości. Tak samo pokierowaliśmy własne dzieci, uczciwie. Nie warto żyć dla idei, tylko czego? pustego portfela. Dzisiaj śledzę losy polityków, znajomych z piaskownicy....... Milionerzy po szkołach zaocznych kończonych na biegu, ludzie bez ogłady mający wpływ na losy tysięcy ludzi w miastach, miasteczkach i wsiach. Politycy wielką gębą, którzy jednym kiwnięciem palca mogą zadecydować o czyjejś pracy, karierze a często i życiu. Ludzie pełni kompleksów, niedowartościowani, pazerni, złośliwi i mściwi. Oczywiście, ze są wyjątki jak w każdej regule, ale jest ich mało.
me
10 miesięcy temu
Banaś - to człowiek nieskazitelnie czysty jak łza. Z dnia na dzień opinia wręcz odwrotna. Jak to! Rządzą nami co niektórzy jak gangsterzy, Biedna Polska!
powiesićich
10 miesięcy temu
do dymisji morawiecki kamiński i reszta tego bandyckiego kolesiostwa
bDaeYjqr
Ewuś
10 miesięcy temu
To ostatnie zdjęcie doskonale nadaje się na Świąteczną kartkę pocztową , szczególnie dla Polonii w Ameryce. Mieli tam duże poparcie.
kaz
10 miesięcy temu
Na pancerzu Banasia PiS zęby złamie.
Najnowsze komentarze (120)
pHqghUme
9 miesięcy temu
1
heretyk
9 miesięcy temu
Plan B czyli modlić się i czekać na łaskę bożą, może szlak go trafi.
Jagula
9 miesięcy temu
Memy to bardzo miła zabawa. Niedługo pojawią się memy o sztywniaku ze Szczecina. Jak to ów sztywniak operował pacjentów na stole w prywatnym gabinecie - nie dla idei, a za grube pieniądze !!!
sarna
9 miesięcy temu
Banaś to niestety jeden z wielu cwaniaków ,kombinatorów i przestępców jaki wielu w naszej polityce . Niestety oni zawsze pozostają bezkarni i dalej będzie niszczona nasza Polaków ojczyzna a oni sami okradani .
...
9 miesięcy temu
hahahaahahaha
Rav
9 miesięcy temu
Memy , delikatnie to ujmując, takie sobie. Brełajza słabo płaci?
Salomon
10 miesięcy temu
Okrągły stół to dogadanie się komunistów z pozostałościami solidarności by żyło im się dobrze a wszystko przy wódce i zakąsce. Żyjemy w matrixie demokracji, który jak spóścimy zasłony to okaże się PRLem bis.
rock
10 miesięcy temu
niech was jasna cholera w tym obiekcie trafi , raz a dobrze , mafia , z rozancem . zasmradzaja Cale powietrze .,
bDaeYjqj
zenek
10 miesięcy temu
Pokażcie afery PO i PSL. Już się zapomniało?
saw
10 miesięcy temu
Wszystkie memy są od tego samego gościa Dziwne?!
andriej
10 miesięcy temu
Basia boją się i chcą go wykurzyć....
Albin
10 miesięcy temu
Ciąg dalszy grzania Banasia. Na mieście mówią, że Bertold kupił w Biedronce cały karton Wafli.
GOŚĆ
10 miesięcy temu
Coś mi się zdaje ze Banasiem PIS CHCE PRZYKRYĆ JESZCZE WIĘKSZĄ AFERĘ COŚ MI TU ŚMIERDZI
olo
10 miesięcy temu
Banas to geba PISu hehe
...
Następna strona
bDaeYjpV
TOP10 - najpopularniejsze galerie
bDaeYjpW
bDaeYjpX
bDaeYjpY
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić