Dagmara Smykla-Jakubiak
Dagmara Smykla-Jakubiak| 

Na miasto spadł deszcz owoców morza. Mieszkańcy pokazali zdjęcia

61
1/4

Ośmiornice spadały z nieba

Ośmiornice spadały z nieba
(East News, AsiaWire)
0
0

Chociaż "deszcz owoców morza" brzmi jak motyw z kreskówki, właśnie to miało miejsce w mieście Qingdao na wschodzie Chin - informuje "Daily Mail". Mieszkańcy zaczęli publikować zdjęcia morskich stworzeń, które spadły na ich samochody wraz z ulewnym deszczem i gradem.

2/4

Wszystkiemu winien sztorm

0
0

Miejski instytut meteorologiczny potwierdził, że wskutek sztormu na ląd spadło wiele morskich stworzeń, w tym ośmiornice, krewetki i rozgwiazdy. Zwierzęta zostały wyssane z morza przez trąbę wodną.

Zobacz także: Miliony Amerykanów może wkrótce zostać odciętych od prądu

3/4

"Deszcz" zwierząt nie jest niczym nowym

0
0

Te spektakularne zjawiska umownie nazywane "deszczem" są obserwowane przez ludzkość już od starożytności. Zwierzęta są porywane przez tornado, po czym spadają na ziemię (często wiele kilometrów dalej), kiedy zmniejszy się prędkość wiatru. Jeden z najmniej przyjemnych tego typu incydentów miał miejsce w 1974 roku, kiedy na australijskie miasto Goulburn spadł deszcz pająków.

4/4

Spadały nie tylko ośmiornice

0
0

Uważa się, że trąba wodna wyssała zwierzęta z Morza Żółtego, ale owoce morza nie były jedynymi spadającymi na ludzi obiektami. Huragan spowodował ogromne zniszczenia, wiele domów zostało poważnie uszkodzonych. Meteorolodzy oświadczyli, że prędkości wiatru generowane podczas burzy ustanowiły nowy rekord w tym regionie.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić