Kajetan Szuwar| 

"Najseksowniejsza pogodynka świata" porzucona. Jej facet wolał gry

70
1/8

Strzał prosto w serce

Strzał prosto w serce
(Instagram.com, iamyanetgarcia)
0
0

26-letnia piękność - Yanet Garcia znów jest do wzięcia. Związek Meksykanki z dotychczasowym partnerem Amerykaninem Douglasem „FaZe Censor” Martinem nie przetrwał różnicy zainteresowań. Mężyczna po 3 latach zorientował się, że woli grać w strzelanki, niż zabiegać o kobietę.

2/8

Fani wstrzymują oddech

0
0

Cały skandal zapoczątkował tweet Yanet. Żaliła się w nim na złamane serce. Blisko 7 milionów ludzi obserwujących ją w mediach społecznościowych zamarło w niedowierzaniu. Zastanawiali się, jak coś takiego mogło przytafić się pozującej na zakochaną pogodynce. Jak miało się wkrótce okazać, to ona była tą porzuconą.

3/8

Serce kontra rozum

0
0

Jej były ukochany - Douglas "FaZe Censor" Martin umieścił na Youtube klip. W 10 minut wyjaśnia w nim powody rozstania. Do tej pory jego wersję usłyszało blisko 1,1 miliona widzów. Większości z nich ciężko uwierzyć w tłumaczenia meżczyzny.

4/8

Coś tu nie gra

0
0

Okazuje się, że "FaZe Censor" jest profesjonalnym e-sportowcem. Jego konikiem jest Call of Duty i właśnie otrzymał lukratywną propozycję zawodową. To dla niej zdecydował się poświęcić trzyletni związek. Poza tym ścieżki kariery obojga dawnych zakochanych nie ułatwiają przetrwania relacji.

5/8

Związek na odległość

0
0

"Ona w Meksyku, ja w Nowym Jorku. Widywaliśmy się raz na 3 tygodnie. Kiedyś to było łatwiejsze, ale teraz mam profesjonalny kontrakt e-sportowy i to tego właśnie teraz chcę. Wygrywać turnieje. Na dzieci i rodzinę przyjdzie czas później." - tłumaczy Douglas.

6/8

Wyśmiewają go fani

0
0

"Rozstałem się kiedyś z dziewczyną, bo nie mogłem pobić rekordu w "węża" na starej Nokii. Nazywała się Scarlett Johansson. Spełniłem swój sen o najwyższej punktacji w tej grze. Teraz ważę 160 kilo i hoduję kurczaki. Tobie też się ułoży." - kpią komentarze pod oświadczeniem.

7/8

Ona oficjalnie nie rozpacza

0
0

Z jej Instagrama zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia. Teraz dzieli czas pomiędzy pracę, siłownię i sesje modelingowe. Częściej fotografuje się też ze zwierzętami. Czy to w ten sposób po cichu leczy złamane serce?

8/8

Hejt w jedną stronę

0
0

Komentarze wyśmiewają wyłącznie decyzję mężczyzny. Garcia pod twitterowym podziękowaniem otrzymuje wyłącznie wyrazy wsparcia. Niewiele jest głosów szanujących wybór dawnych kochanków. Jak myślicie, kto szybciej odnajdzie nową drugą połowę?

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić