Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
aktualizacja 

Oto najlepiej ubrani Polacy. Zaskoczenia?

5
1/6

Miesięcznik "LOGO" wybrał najlepiej ubranych Polaków

Miesięcznik "LOGO" wybrał najlepiej ubranych Polaków
(East News, BARTOSZ KRUPA)

Lifestyle'owy miesięcznik "LOGO" po raz pierwszy w swojej historii przeprowadził plebiscyt "Najlepiej ubrani Polacy". A skoro jest to tytuł skierowany głównie do mężczyzn, dlatego też wśród nominowanych i laureatów byli tylko i wyłącznie panowie. Sprawdźcie, kto wygrał w poszczególnych kategoriach!

2/6

Styl: outdoor

Styl: outdoor
(East News, MAREK LASYK/REPORTER)

Andrzej Bargiel został zwycięzcą w kategorii "styl outdoor".
W uzasadnieniu podano: "Człowiek, który nie tylko doskonale wie, jak dobrze wyglądać na dworze, ale ma również wiele okazji, aby ubrania outdoorowe przetestować pod kątem ich użyteczności".

3/6

Styl: formalny

Styl: formalny
(Instagram.com, Jakub Roskosz)

Jakub Roskosz został zwycięzcą w kategorii "styl formalny". Uzasadnienie: "Ten bloger lifestyle’owy i biznesmen prezentuje się znakomicie zarówno w garniturze, jak i smokingu".

4/6

Styl: sport

Styl: sport
(Instagram.com, Grzegorz Krychowiak)

*Grzegorz Krychowiak *został zwycięzcą w kategorii "styl sport". "Został doceniony nie tylko za gust, ale także za nonszalancję".

5/6

Styl: smart casual

Styl: smart casual
(East News, VIPHOTO)

Piotr Kraśko został zwycięzcą w kategorii "smart casual". "Dziennikarz nieustannie udowadnia, na czym polega siła porządnej białej koszuli czy dobrze skrojonej marynarki".

6/6

Styl: biznes

Styl: biznes
(East News, ARTUR BARBAROWSKI)

Adam Hofman został zwycięzcą w kategorii "styl biznes". "Niegdysiejszy polityk, a obecnie specjalista w dziedzinie PR pokazał, że „garnitur garniturowi nierówny” i że jedynym dopuszczalnym kolorem w biznesie wcale nie jest granat".

Wybrane dla Ciebie
Uratował życie kobiecie. Listonosz z Radomia bohaterem
Jerzy Zięba stanął przed sądem. Ma żal do prokuratury
Donald Trump wprost o poparciu dla Zełenskiego. Jego słowa szokują
Aktywiści klimatyczni pozwali państwo. Sąd zdecydował
Iga Świątek w ćwierćfinale. Ukrainka zdemolowana w drugim secie
Brazylijscy piłkarze mają dość. Wystosowali apel
Asteroida może uderzyć w Ziemię. Jest mapa zagrożonych miejsc
Incydent w Dubaju. Prześladowca tenisistki usunięty z trybun
Cracovia wzmacnia skład. Nowy kontrakt podpisany
Kiedy przesadzać hortensje? Pamiętaj o tym terminie
Tajemnicze "podsłońce" w austriackich górach. Nagranie obiega sieć
Spotkanie Truma z Putinem. Wskazano możliwą datę
Przejdź na
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić