Natalia Bogucka
|

Te zdjęcia udowodnią jak wiele można zrobić ze swoim wyglądem

44 reakcje
0
0
44
Podziel się
1 z 13
Lidia, 43 lata, księgowa
Lidia, 43 lata, księgowa
(instagram.com/bogomolov_image_school/)
0
0

Litewski stylista Konstantin Bogomolov przeprowadza niezwykłe przemiany zarówno kobiet, jak i mężczyzn.

44
0
0
KOMENTARZE
(44)
Mimi
12 miesięcy temu
Głupoty gadasz. W reserved czy żarze się możesz super się ubrać od stop do głów:) teraz jest taka moda ze naprawdę nie widać kto za ile coś kupił.
gośću
12 miesięcy temu
Niestety wchodzą też w grę eleganckie ubrania i dodatki, na które Polaków nie stać, poza tym PS od lat upiększa zdjęcia ;p
lesz
12 miesięcy temu
Tutaj widać oszustwo i zakłamanie kobiet, myślisz że się umawiasz z ładną dziewczyną, zmyje makijaż i zupełnie inna osoba, aż chce się uciekać.
Radwanowiec
12 miesięcy temu
Wszystkie Polki,są piękne,tylko niekiedy co niektóre zaniedbane. Moje motto: Kocham Cię Polko.Możesz zapytać dlaczego.Bo jesteś pięknym KWIATEM,zimą,wiosną i latem.Nie inaczej,jest jesienią,kiedy w parkach.gajach,lasach i puszczach,liście się czerwienią. Morał z tego taki:wszystkie kwiaty są piękne,lub mają niepowtarzalny wygląd.A właściwie pielęgnowane wiecznie kwitną.-pamiętajcie o tym panowie.
Muha
12 miesięcy temu
Fajne metamorfozy, szczególnie druga mi się podoba. Super zmiana.
Najnowsze komentarze (44)
Mm
11 miesięcy temu
Pozycja nr 1 - babcia i wnyczka, genialna przemiana!
ewi
11 miesięcy temu
ta pierwsza wygląda jak po liftingu! Może to zasługa fotoshopa, bo nie samej stylizacji!!!!!
mika
11 miesięcy temu
Miło ze strony tego stylisty, że pomaga ludziom lepiej wyglądać, ale szczerze mówiąc, dziwi mnie, że ktoś w wieku 30 czy 40 lat, pracujący wśród innych osób, nie wie, jak się korzystnie(j) ubrać. W dobie poradników internetowych, cykli telewizyjnych o metamorfozach itd, to naprawdę podstawowa sprawa. Takich rzeczy człowiek uczy się od szkoły - a potem wypróbowuje po prostu w przymierzalni co i tamto, ma lustro, może również poprosić o pomoc mamę, siostrę, brata, przyjaciela czy przyjaciólkę. Bylejakość dzisiaj to w 90% przypadków kwestia lenistwa i niedbania o siebie, a jedynie w jakichś 10 chodzi o powody finansowe. Sama z zasady nie kupuję drogich rzeczy poza płaszczem czy kurtką. Lubię sieciówki i TKMaxx, i od 20 lat słyszę, że jestem fajnie ubrana. Wystarczy zacząć i nie bać się zmian, później to staje się oczywiste - wiemy, w czym dobrze wylądamy, takich rzeczy szukamy i już. I trzeba, rzecz jasna, doradzać innym, o ile nas proszą o radę, jeśli się już znalazło swój styl.
Ania
12 miesięcy temu
Ciekaw jestem czy metamorfoza idzie w parze z osobowością, bo tylko wtedy osoba zmieniona bedzie sie dobrze czuła w nowej „skórze”
Der
12 miesięcy temu
A ludzie po 30stce to nawet zmarszczek mimicznych nie mają
Tyma
12 miesięcy temu
A mnie sie podoba,wygladaja naturalnie a nie jak ksiezniczki z instagrama
Nick
12 miesięcy temu
Tak oczywiście można zmienić wygląd na kilka godzin a później tę katorgę z makijażami tipsami farbowaniami włosów i ich układaniem ,ciągłym dobieraniem ciuchów powtarzać codziennie od początku przez kilka godzin.Aha można jeszcze sobie wymienić zęby na ładniejsze sztuczne.
Łysol
12 miesięcy temu
Ciekawe, co mógłby mi zaoferować jako zmianę fryzury w obliczu łysiny, która skutecznie zaatakowała całą górną część mojej głowy. Z pustego i Salomon nie naleje!
gik75
12 miesięcy temu
Te złe są bez makijażu i photoshopa...
Tod
12 miesięcy temu
Zapomniała Pani jeszcze dodać na koniec: "oprócz skromności ma jeszcze wiele innych zalet".
mistyfikacja
12 miesięcy temu
Bo wszystko pokryli farbą , od włosów ,ust ,po brwi , czyli przemalunek ,ot i tyle.
aa
12 miesięcy temu
Wszyscy zrobieni w takim samym stylu. A potem po ulicy chodzą klony.
jaroslawhjj
12 miesięcy temu
elwira galanta
gość
12 miesięcy temu
Pani po lewej jest zwyczajnie zaniedbaną osobą, pozbawioną gustu i chyba chęci do zrobienia z sobą czegokolwiek. Prawda jest taka, że każdej kobiecie wystarczy ulożyc włosy, pomalować i odpowiednio ubrać, a automatycznie wygląda młodziej i atrakcyjniej. Żadna filozofia, ani odkrycie...
TOP10 - najpopularniejsze galerie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić