Wielu mu zazdrości
Poznajcie mrbrawla. To użytkownik serwisu obrazkowego imgur, który postanowił się odchudzić i pochwalił się swoją transformacją w sieci. Rok temu lekarz ostrzegł go, że waga zaczyna być dla niego poważnym problemem. Wtedy podjął decyzję o zmianie. Zdjęcie wykonano pod koniec lata 2015 roku. Wtedy chłopak ważył prawie 110 kg.
Dieta
Pod koniec 2015 roku waga spadła już do 90 kg. Wszystko za sprawą ścisłej diety, na którą składały się dzienne posiłki niewiększe niż łącznie 1400 kalorii.
Mniejsze rozmiary
Kolejny przystanek to 80 kg. Mrbrawl wreszcie mógł wcisnąć się w rozmiar L, a nie XL, jak do tej pory.
Koniec? Nie!
Następne 10 kg w dół. Po lewej 110 kg, po prawej już tylko 70. Na tym chłopak miał się pierwotnie zatrzymać, ale uznał, że przyda się zrzucić jeszcze parę kilo.
Czas na nową garderobę
65 kg i wreszcie mógł założyć spodnie w rozmiarze 31.
Dla chcącego nic trudnego
Oto i upragniony cel - 60 zamiast 110 kg. Wystarczył niecały rok, aby taka przemiana była możliwa.
Chudsza twarz
Mrbrawl zauważył, że przez zrzucenie wagi nie mógł robić już takich min jak wcześniej. Ale to mała strata.
To daje do myślenia
Stare spodnie założone po zrzuceniu wagi. Różnica jest ogromna!
To ten sam instrument!
Mrbrawl gra na gitarze, co pozwoliło na pokazanie jego przemiany w jeszcze jeden sposób. Jak zatem widać, jeśli naprawdę się chce, można schudnąć.
Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.