18-latek z Gdańska nie wrócił do domu. Tragiczny finał poszukiwań

25

Poszukiwania 18-letniego Tymona z Gdańska trwały od piątku. W sobotę ciało chłopaka w oliwskim lesie znalazł przypadkowy przechodzeń.

18-latek z Gdańska nie wrócił do domu. Tragiczny finał poszukiwań
Gdańsk. Odnaleziono ciało 18-letniego Tymona (Getty Images)

18-letni Tymon zaginął w piątek 23 kwietnia. Uczeń jednego z prestiżowych gdańskich liceów ostatni raz był widziany ok. godz. 16 na Przymorzu w Gdańsku.

Gdańsk. Tragiczny finał poszukiwań 18-latka

Gdy chłopak nie wrócił na noc do domu, zaniepokojeni rodzice zgłosili zaginięcie na policję. Od piątku służby prowadziły intensywne poszukiwania 18-latka. Nikt nie spodziewał się, że zakończą się one tak dramatycznie.

Tragicznego odkrycia przypadkowo dokonał mężczyzna, biegający po oliwskim lesie. W sobotę około godz. 8 rano natrafił na ciało wiszące na drzewie. Gdańska policja potwierdziła, że zwłoki należą do poszukiwanego Tymona.

Gdzie szukać pomocy? Jeśli znajdujesz się w trudnej sytuacji i chcesz porozmawiać z psychologiem, dzwoń pod bezpłatny numer 800 70 2222 całodobowego Centrum Wsparcia dla osób w kryzysie. Możesz też napisać maila lub skorzystać z czatu, a listę miejsc, w których możesz szukać pomocy, znajdziesz TUTAJ.

Autor: SSŃ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić