o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Ewelina Kolecka
|
aktualizacja

19 lat brała hydroksychlorochinę. Oto co się stało po wybuchu pandemii koronawirusa

151
Podziel się

Mieszkanka amerykańskiego stanu Wisconsin od 19 lat przyjmuje hydroksychlorochinę. Kobieta jest zmuszona zażywać lek z powodu swoich przewlekłych dolegliwości zdrowotnych. Teraz zdiagnozowano u niej COVID-19. Niedawno ogłoszono, że środek ten stosuje także Donald Trump. Amerykański prezydent bierze go właśnie po to, by chronić się przed zarażeniem koronawirusem.Donald Trump uważa, że hydroksychlorochina pozwala zapobiec zachorowaniu na COVID-19
Donald Trump uważa, że hydroksychlorochina pozwala zapobiec zachorowaniu na COVID-19 (Getty Images)
bEabIUyJ

Zarażona kobieta poprosiła media o zachowanie jej personaliów w tajemnicy. Jak przyznała w rozmowie z "New York Post", nie czuła obaw przed zarażeniem koronawirusem z powodu zapewnień Donalda Trumpa, że hydroksychlorochina zapobiegnie zachorowaniu na COVID-19.

Koronawirus: hydroksychlorochina nie zapobiega zachorowaniu na COVID-19

Ostatecznie mieszkanka Wisconsin zaraziła się koronawirusem. Nie jest jednak w stanie przypomnieć sobie, gdzie miała kontakt z osobą chorą na COVID-19. Jak zapewnia, mimo poczucia bezpieczeństwa zawsze przy każdym wyjściu przestrzegała zasad higieny.

bEabIUyL

U chorej wystąpiły klasyczne objawy zarażenia koronawirusem. Miała kaszel, doświadczała trudności z oddychaniem, pojawiła się także wysoka gorączka. Jej stan był na tyle poważny, że trafiła do szpitala. W Aurora Medical Center w Summit wykonano jej test na COVID-19, który dał pozytywny wynik.

Zobacz także: Zobacz też: Nowy Jork kopie masowe groby

Kobieta była zaskoczona, że zaraziła się mimo zażywania hydroksychlorochiny. Swoimi wątpliwościami podzieliła się z lekarzami, którzy zaprzeczyli, aby lekarstwo zapewniało bezpieczeństwo przed COVID-19.

bEabIUyR

Mimo że leczenie nadal trwa, kobieta postanowiła nagłośnić swoją historię. Ma nadzieję, że dzięki temu uda jej się ochronić inne osoby przed myśleniem, że hydroksychlorochina zapobiega COVID-19.

Donald Trump wielokrotnie chwalił hydroksychlorochinę jako skuteczny lek na COVID-19. Prezydent Stanów Zjednoczonych deklaruje, że sam regularnie zażywa środek i zalecił, aby w jego ślady poszli inni Amerykanie – zwłaszcza pracownicy medyczni.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

bEabIUyS

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bEabIUzm
KOMENTARZE
(151)
Kasia
12 miesięcy temu
Chcecie czytelnikow przestancie klamac!!!
Nick
12 miesięcy temu
Piękny Feaknews. Kto wam płaci za ten ściek. Przecież to stek bzdur jest!!!!. Co to ma być. Sami się ośmieszacie. Pozdrowienia od Q.
Lusi
12 miesięcy temu
Ściema fake news
bEabIUzn
Agent Bolek
12 miesięcy temu
I tak dlaczego tych ludzi co umieraja na covid19 tak szybko sie chowa kremuje no ogolnie pozbywa sie cial.. Hmmm bo mize to temu ze jak by sie im zrobilo sekcje to by sie okazalo ze na 500 osob zmarlych civid19 mialo moze ze 150 a na to wlasnie umarlo z 2 osoby??.. No i te dwie osoby to pewnie tak ok 80 lat mialy ZE NA DA
real
12 miesięcy temu
Broń biologiczna zwana koronawirusem jest nie uleczalna zrozumcie e końcu!!!
kiuy76
12 miesięcy temu
Głupoto ludzka!!! chwalił się ?? Nikt nie wie i puki co najteższe umysły nad tym problemem pracują. To że próbujemy różnych metod to znaczy że, jako człowiek mamy instynkt samozachowawczy i próbujemy na własna ręke sie ratować,jedni sie tym dzielą ( nie chwalą) a inni nie przyznaja sie do takich praktyk. Wspóla cecha mieszkańca ziemi.
Mireeek
12 miesięcy temu
Dużo Ci płacą za ten bełkot???Żałosne teraz dziennikarz to znaczy sprzedany piesek
Adam Bo
12 miesięcy temu
Kolejna manipulacja o2, czy was już nie uczą co to jest manipulacja? Chydroxy jest bardzo dobra terapią, ale nie czyni cudów. Może byście to kiedyś napisali tak: możliwe że terapia Chydroxy uratowała jej życie a może nie.
Piątka
12 miesięcy temu
Choć marynarze i rybacy dalekomorski musieli się szczepić przeciw Malarii co 10 lat to przed wejściem do portów tropikalnych zażywali ten lek. Był wystawiany w Mesie załogowej, brało się jedną tabletkę do obiadu. Trzy dni przed wejściem do portu i podczas pobytu w porcie a po wyjściu jeszcze trzy dni.
Iwonaewa
12 miesięcy temu
Tak wiarygodna wiadomosc, ze nie wiadomo czy smiac sie czy plakac.Czuje sie urazona, bo to obraza moja inteligencje.
Ja człowiek
12 miesięcy temu
Pompować trampa jak buty Jordana
Hahag
12 miesięcy temu
Haha mieszka w łynskonzin przecież to rzeka.
True
12 miesięcy temu
Kolejny straszak. Fake news ....
bEabIUzf
Sonia
12 miesięcy temu
To wszystko było planowane już od bardzo dawna tego co mamy dziś w 2020 roku. Proszę wyjść na stronę internetową olimpiada w Londynie ceremonia otwarcia ... Zobaczycie tam naszą nową rzeczywistość..... Przypadek? Nie sądzę.....
...
Następna strona
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić