5-letnie dziecko w szpitalu. Pilnie szukają mężczyzny z Kalisza

89

Policjanci z Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego Komendy Miejskiej Policji w Kaliszu poszukują mężczyzny, który jadąc rowerem, miał potrącić 5-latka. Wszystkie osoby, które mogą rozpoznać widocznego na fotografii człowieka, są gorąco zachęcane do nawiązania kontaktu z funkcjonariuszem prowadzącym to postępowanie.

5-letnie dziecko w szpitalu. Pilnie szukają mężczyzny z Kalisza
Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna najechał na 5-letniego chłopca (Policja)

Policjanci z Kalisza prowadzą śledztwo w sprawie wypadku drogowego, który miał miejsce 11 lipca bieżącego roku na ulicy Górnośląskiej w Kaliszu. Z wstępnych ustaleń funkcjonariuszy wynika, że nieznany mężczyzna, który poruszał się na rowerze po chodniku, najechał na 5-letniego chłopca.

Dziecko z obrażeniami ciała zostało natychmiast przetransportowane do szpitala.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Marika o późnym macierzyństwie. Została mamą w wieku 38 lat. "Nie podobało mi się, że dotykano mój brzuch w ciąży"

W ramach prowadzonego postępowania, funkcjonariusze zabezpieczyli nagrania z kamer monitoringu. Na tych nagraniach widoczna jest sylwetka rowerzysty, który może mieć związek z tym tragicznym zdarzeniem.

Osoby, które mogą rozpoznać tego mężczyznę lub które posiadają jakiekolwiek informacje na jego temat, są proszone o kontakt z policjantem prowadzącym to postępowanie. Osobą do kontaktu jest podkomisarz Karol Burek, dostępny pod numerem telefonu 47 77 51 180.

Informacje można przekazywać również za pośrednictwem sekretariatu Wydziału Dochodzeniowo-Śledczego, pod numerami telefonów 47 77 51 364, 47 77 51 360 (w godzinach od 7:30 do 15:30), lub poprzez wysłanie wiadomości na adres poczty elektronicznej: rzecznik.kalisz@po.policja.gov.pl.

Autor: ŁD
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić