78-letni Lech Wałęsa na siłowni. Musisz to zobaczyć!

43

Ma 78 lat i wciąż chce utrzymać się w dobrej formie. Lech Wałęsa pokazał swoje zdjęcie z siłowni. Inspiracją jest dla niego wielki aktor.

78-letni Lech Wałęsa na siłowni. Musisz to zobaczyć!
Lech Wałęsa na siłowni. Będzie jak Arnold Schwarzenegger?by Michal Fludra/NurPhoto via Getty Images) (NurPhoto via Getty Images, NurPhoto)

Na Facebooku były prezydent chwali się zdjęciami z Lądka Zdroju, dokąd pojechał, by zregenerować siły. Wałęsa pokazał m.in. fotkę z sali treningowej, która zachwyciła internautów. Widać też na nim kobietę, która prawdopodobnie jest trenerką. Oczywiście w jego wieku nie można forsować organizmu, jednak lekkie zajęcia z pewnością nie zaszkodzą jego zdrowiu.

"W treningu. Przygotowania Arnold classic 2022 r." - napisał humorystycznie Wałęsa, dodając do postu także drugą fotografię, tym razem z Arnoldem Schwarzeneggerem. 74-letni aktor, polityk i zawodowy kulturysta jest inspiracją dla milionów osób na całym świecie. Jak widać, także i dla byłego prezydenta, który zresztą miał okazję spotkać się z nim osobiście.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Przypomnijmy, że 29 września Wałęsa obchodził 78. urodziny. Uroczystości rozpoczęły się już rano - w Instytucie im. Lecha Wałęsy w Gdańsku. To miejsce były prezydent opuścił przed godziną 17:00. Następnie udał się do Teatru Szekspirowskiego.

Polska podzielona ws. Wałęsy

Lech Wałęsa jest już na świecie znany ze swojego protestu wobec zmian w polskim sądownictwie. Od miesięcy regularnie pojawia się w koszulkach z napisem "KONSTYTUCJA". Był w takiej między innymi na pogrzebie byłego prezydenta USA George'a Busha.

Zobacz także: Ruch na granicy polsko-białoruskiej. Nowe nagranie Straży Granicznej
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić