Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
EKO
|

Andrzej Duda w ogniu krytyki. Nagrania obiegły sieć

388
Podziel się:

Prezydent zakończył już pobyt w Wiśle, gdzie pojechał na narty, i wrócił do Warszawy. W sieci pojawiły się nagrania, na których widać powrót Andrzeja Dudy. Internauci są oburzeni, bo prezydencka limuzyna nie musiała stać w korku.

Andrzej Duda w ogniu krytyki. Nagrania obiegły sieć
Andrzej Duda (AKPA, Michał Łepecki)

W drodze powrotnej z nart głowę państwa eskortowali funkcjonariusze Służby Ochrony Państwa. W pewnym momencie na trasie zrobił się korek, jednak dla prezydenta nie był to żaden problem. Dzięki sygnałom dźwiękowym korek udało się sprawnie wyminąć.

Żeby przepuścić prezydencką limuzynę, pozostali uczestnicy ruchu byli zmuszeni utworzyć tzw. korytarz życia. W normalnych warunkach taki proces odbywa się z udziałem karetek lub radiowozów, jednak tym razem auta przepuściły kolumnę SOP.

Takie postępowanie spotkało się z dezaprobatą wielu Polaków, którzy postanowili podzielić się swoim oburzeniem za pośrednictwem mediów społecznościowych. Niektóre stojące w korku osoby zdecydowały się na zarejestrowanie całego zdarzenia na nagraniach. Pojawiły się żarty, że skoro Andrzej Duda zakończył urlop, zapewne rychło nastąpi zamknięcie stoków.

Andrzej Duda skończył dziś pięciodniowy urlop w Wiśle, gdzie spędzał wolny czas na pobliskich stokach narciarskich. Kolumna SOP wyjechała dziś z kurortu i omijając korki, mknie na sygnale do Warszawy. No, bobasek się wyjeździł, czyli jutro zamknięcie stoków – ironizował Jan Marek Pikulik, radny PSL, na Facebooku.

Andrzej Duda zamierza wrócić do sprawowania obowiązków już w poniedziałek 22 lutego. Jak wynika z oficjalnej informacji prasowej, prezydent spotka się tego dnia z przedstawicielami sektora ochrony zdrowia, z którymi będzie rozmawiał na temat metod zwalczania skutków pandemii COVID-19.

Zobacz także: Zobacz też: Andrzej Duda szusuje na nartach. Dr Grzesiowski znacząco skomentował
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(388)
Wij
5 miesięcy temu
Ducze miał pierwszeństwo? Ale czy rzeczywiście jest najważniejszą osobą w państwie ?
taka prawda
rok temu
przypominan że Covid panuje i nie patrzy prezydent , czy premier czy Kowalski - przeciętny Kowalski.
Bill
rok temu
Bałwany. Gdybyście prezydenta nie przepuścili w jakimkolwiek afrykańskim kraju, już by wam szyby w autach poleciały od uderzeń ochrony. To gdzie Polska jest? Nie szanuje głowy państwa.
Ara
rok temu
Pis i tak wygra bo tylko w ciemnogrodzie może wygrać.
Aha
rok temu
PiS i tak wygra
J.....
rok temu
I CO W TYM DZIWNEGO ??? Podstawowe procedury bezpieczeństwa głowy państwa!!! A w innych krajach,prezydent stoi w korkach??? Włączcie myślenie.
Donald T.
rok temu
Jak z rodziną wypoczywałem w Peru[oczywiście za pięniądze podatników} to jechaliśmy tam PKS!!!!
Polak
rok temu
Ale problem. Chyba to normalne jest to najważniejsza osoba w państwie to nie będzie stał w korkach.PO chcę go za wszelką cenę zniszczyć. Prawdziwy Polak nie jest głupi.
fiona
rok temu
Przecież to standard. Ten człowiek to wstyd w każdym wymiarze, stary Duda z żoną i wy będziecie się smażyć.
qwe
rok temu
No to teraz zamykamy stoki hotelei restauracje
NohNeh
rok temu
Jakie piękne zdjęcie wystawili w artykule, perfect
interia
rok temu
wstyd nawet coś napisać
Ldz
rok temu
A od kiedy to Prezydenci stoją w korkach? Za PO, SLD Bor stał grzecznie w korku?? W innych krajach też myślicie że prezydenci czy ministrowie stoją w korkach ze wszystkimi??Ciekawe...bardzo ciekawe. Internetowa szczujnia.
Ktosik
rok temu
Sorry ale to akurat normalne że prezydent nie stoi w korkach. Tu chodzi także o ograniczenie możliwości ewentualnego zamachu
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić