Mateusz Domański
Mateusz Domański| 
aktualizacja 

Anna Lewandowska potrzebuje pomocy. Chodzi o małą Klarę

140

Anna Lewandowska ma mnóstwo obowiązków. Wychowywanie dzieci wiąże z pracą, a do tego przecież ma jeszcze wiele innych zadań. Żona Roberta Lewandowskiego nie daje sobie z tym wszystkim rady, a przynajmniej na to wygląda. Chce zatrudnić opiekunkę.

Anna Lewandowska potrzebuje pomocy. Chodzi o małą Klarę
Lewandowska ma dużo na głowie. Potrzebuje wsparcia opiekunki (Instagram @annalewandowskahpba)

3,5 roku temu Anna Lewandowska po raz pierwszy została mamą. Wówczas jej życie mocno się zmieniło. Oprócz tego, że jej świat rozpromieniał, przybyło także obowiązków.

Półroczna Laura potrzebuje mnóstwo uwagi. Klara jest jeszcze mała i trzeba się nią zajmować. Nic dziwnego zatem, że Anna czasami już po prostu, po ludzku, nie wyrabia.

Lewandowscy niestety nie mogą liczyć na pomoc babć. Mamy Roberta i Anny mieszkają bowiem w Polsce. W związku z tym sportowa para postanowiła poszukać profesjonalnego wsparcia.

Ważna decyzja Lewandowskich. Zatrudnią nianię

W domu państwa Lewandowskich pojawi się nowa osoba. Chodzi o nianię, która pomoże w opiece nad dziećmi.

Mimo pandemii Lewandowska uznała, że w sytuacji, gdy obie babcie mieszkają w Polsce, ona w Monachium potrzebuje wsparcia. Gwiazda rozwija własne firmy, powiększa zespół pracowników i planuje wprowadzenie kolejnych kosmetyków do oferty swojej marki - pisze "Flesz".
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić