o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • Quizy
Wróć na
Robert Czykiel
|

Apex Legends: sezon 5 - Przychylność Losu. Już dzisiaj premiera. Co przygotowano dla graczy?

0
Podziel się

Apex Legends święci sukcesy, a twórcy dbają o to, by gracze regularnie otrzymywali dodatek, które urozmaicą im rozgrywkę. Dzisiaj jest premiera 5. sezonu "Przychylność Losu".

Premiera Apex Legends: sezon 5 - Przychylność Losu
Premiera Apex Legends: sezon 5 - Przychylność Losu (Materiały prasowe)
bDYffnsl

Miliony graczy z całego świata rywalizuje w Apex Legends. Dzieło Respawn Entertainment stało się jedną z najpopularniejszych strzelanek na komputerach i konsolach. Gra zawdzięcza sukces trybowi battle royale, który zyskał mnóstwo zwolenników w ostatnich latach.

Twórcy dbają o to, by graczom cały czas dostarczać nowe funkcjonalności. W środę 13 maja premierę ma 5. sezon, który jest zatytułowany "Przychylność Losu". Co czeka na miłośników wirtualnej rywalizacji?

Apex Legends: sezon 5 - Przychylność Losu - co nowego?

Już kilkanaście dni temu ogłoszono, że w grze zadebiutuje nowa postać o imieniu Loba, która jest złodziejką. To jednak tylko część nowości, których w Apex Legends pojawiło się wiele.

bDYffnsn

W grze pojawił się m.in. nowy tryb "zadania". Do tego jest nowa przepustka bojowa, która zawiera ponad sto wyjątkowych przedmiotów. Wprowadzono także zmiany na mapie.

Apex Legends: sezon 5 - Przychylność Losu - wszystkie nowości w grze:

  • Nowa Legenda: Jej potężna umiejętność teleportacji pozwala Lobie skakać na przeciwników, podczas gdy umiejętność pasywna znacznie ułatwia jej znajdowanie łupów. Ostateczna umiejętność Loby, Czarny Rynek, otwiera dla jej kolegów z drużyny one-stop-shop, punkt kompleksowej obsługi, dzięki czemu z łatwością mogą zebrać najlepsze łupy w okolicy.
  • Zadania - zupełnie nowy tryb w Apex Legends, w którym gracze szukający bogactwa, chwały i dodatkowych skrawków historii mogą zapolować na skarby i wziąć udział w serii zadań PvE przez całe 9 tygodni Sezonu 5!
  • Zmiany na mapie: Przybycie Loby do Królewskiego Kanionu w celu przeprowadzenia obławy na Revenanta i doprowadzenie do jego długo opóźnianej śmierci wywołało ogromne zmiany na Arenie. Porządnie wstrząsnęło wszystkimi ukochanymi lokalizacjami początkowymi graczy, w tym także Miastem Czaszek, co może zmienić sposób, w jaki zawodnicy będą przygotowywać się do swoich następnych działań - czy to ataku, czy obrony.
  • Przepustka Bitewna: nowa Przepustka Bitewna z ponad setką ekskluzywnych przedmiotów takich jak skórki, dodatkowa zawartość Przepustkowa, Pakiety Apex i wiele innych!
  • Ligi rankingowe Serii 4: Ligi rankingowe Serii 4 wprowadzają "ponowne połączenie". Jeśli gracze zostaną rozłączeni z powodu tymczasowych problemów z połączeniem Internetowym, krótką awarią prądu lub wyrzuceniem z gry, mogą teraz zrestartować sesję i dołączyć do niej z powrotem.
bDYffnst

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Zapisz się na nasz specjalny newsletter o koronawirusie.

bDYffnsO
KOMENTARZE
(0)
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić