Apokaliptyczna wizja. "Możemy spodziewać się najgorszego"

8

Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem Zet mówił o tym, czego możemy spodziewać się w 2023 roku. Niestety, jego wizja nie napawa optymizmem. Profeta podzielił się naprawdę koszmarną prognozą. Zapowiedział między innymi ulewne deszcze, które zaleją miasta.

Apokaliptyczna wizja. "Możemy spodziewać się najgorszego"
Zdjęcie poglądowe (Adobe Stock)

Trudno znaleźć optymistyczne przepowiednie na 2023 rok. Prognozy jasnowidzów są przerażające. Oczywiście nierzadko zdarza się tak, że ich słowa nie przekładają się na rzeczywistość, ale i tak warto spostrzec, że wizje nie pozwalają na patrzenie w przyszłość z optymizmem.

Prognozy na 2023 rok mówią między innymi o różnych niepokojach i dalszej inflacji. Pojawiają się też inne przerażające zapowiedzi. Jasnowidz Gabriel w rozmowie z Radiem Zet podkreślił, że nadejście wiosny 2023 wcale nie będzie dla nas radosnym momentem.

Możemy spodziewać się najgorszego. Wystąpią ulewne deszcze, które zaleją miasta. Właśnie wtedy uświadomimy sobie, że zmian klimatu nie da się już powstrzymać. Społeczeństwo będzie przerażone, jednak politycy zbagatelizują tę kwestię - powiedział profeta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Święta w Izraelu to nie tylko Boże Narodzenie. "Żydzi obchodzą teraz swoje święto"

Jasnowidz Gabriel już wie, jaki będzie 2023 rok

Ten jasnowidz - w przeciwieństwie do części innych profetów - uważa, że w 2023 roku nie dojdzie do globalnej wojny, natomiast problem inflacji już za kilka miesięcy zostanie uregulowany.

Mimo to Polacy będą drzeć o dalszy byt. W ogromne przerażenie wprawią nas ekstremalne zjawiska pogodowe.

Będziemy zszokowani. Nagle zaczniemy się obawiać, że możemy wszystko stracić. Właściciele domów powinni pomyśleć o ubezpieczeniu, bo w marcu przestaną spać spokojnie - zaznaczył jasnowidz.

Dramatycznie brzmi też zapowiedź świętej Łucji. Siostra miała ostrzegać przed ogromną wojną, do której ma dojść na skutek napaści Rosji na Chiny. Mówiła o okrutnym konflikcie z milionami ofiar oraz możliwym wykorzystaniem broni jądrowej (czytaj tutaj >>>).

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić