Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|
aktualizacja

Aukcja usunięta. Chcieli wspomóc WOŚP. Owsiak mówi "nie"

1653
Podziel się:

Wielkimi krokami zbliża się 30. finał Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Do akcji włączyli się myśliwi, proponując polowanie, z którego zysk miał zasilić zbiórkę. Ich aukcja została jednak usunięta przez WOŚP.

Aukcja usunięta. Chcieli wspomóc WOŚP. Owsiak mówi "nie"
Jurek Owsiak sprzeciwił się aukcji myśliwych (AKPA)

Udział w licytacjach to doskonała możliwość wsparcia celu 30. Finału WOŚP, czyli dziecięcej okulistyki. Jak co roku z okazji finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy można wziąć udział w licznych aukcjach wyjątkowych przedmiotów i doświadczeń.

Na aukcjach znajdują się bardzo różne rzeczy: spotkania z gwiazdami, przedmioty kolekcjonerskie, kolacje w wyjątkowej scenerii i wiele innych rzeczy.

W aukcję na rzecz orkiestry włączyli się także myśliwi. Jak podaje "Gazeta Wyborcza", redakcja Vademecum Myśliwego, youtube'owego kanału łowieckiego, wystawiła na licytację polowanie z kołem łowieckim Bór w Zielonej Górze.

Aukcja pojawiła się na portalu Allegro, który od dłuższego czasu współpracuje z Wielką Orkiestrą Świątecznej Pomocy. Po kilku dniach ogłoszenie zniknęło jednak z serwisu. Po interwencji WOŚP aukcja została usunięta, ponieważ Jurek Owsiak odcina się od tego rodzaju aktywności, tj. polowań. "To wbrew regulaminowi" - czytamy.

Kolejna pomoc dla dzieci

W ciągu 29. Finałów WOŚP Orkiestra zebrała i wydała na wsparcie polskiej medycyny sumę ponad 1,5 mld PLN i kupiła ponad 67 300 urządzeń.

W tym roku zbiórka pieniędzy jest przeznaczona na zakup sprzętu do leczenia wzroku dzieci. Organizacja zamierza kupić między innymi angiograf dwupłaszczyznowy do leczenia siatkówczaka.

Zobacz także: Paweł Kukiz oskarża. "Delikatny Ribbentrop-Mołotow, powtórka z '39 roku"
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(1653)
ZAPRASZAMY
4 miesiące temu
PRALNIA DZIAŁA!
Łukasz K.
4 miesiące temu
Szkoda że sprzęt który kupują jest nadal ich własnością a szpitale mają go tylko na wynajem na określony czas. Za używanie ich sprzętu muszą płacić to wyjaśnia dlaczego niektóre placówki mające ich sprzęt go nie używają - nie stać ich. Część kasy Owsiak bierze dla siebie, wpłacając na konto swojej drugiej prywatnej firmy. Z kasy WOŚP finansuje wszelkie Woodstocki, produkcję gadżetów za których sprzedaż pieniądze idą na jego konto. Owsiak dzięki WOŚP zarobił już 40 mln. Okrada nas wszystkich ma grube miliony. Odemnie ten złodziej i oszust nie dostanie już złamanego grosza.
Lechu
4 miesiące temu
Ojcu dyrektorowi dajcie na tace on ile ludzią ufundował
piotr
4 miesiące temu
Lowsiok a ten sloik juz znalazles?
Marek
4 miesiące temu
W przypadku myśliwych jedynie pieniądze ze sprzedaży ich dubeltówek na złom mogą wchodzić w grę. To chorzy ludzie którym daje radość zabijanie zwierzaków
siajkiewic
4 miesiące temu
Mój znajomy lekarz pracujący w szpitalu wyznał mi, że większość sprzętu NFZ jest oklejone serduszkami. Krew go zalewa, bo nic z tym nie może zrobić. "Święty" nadal jest nietykalny.
Niesprawny
4 miesiące temu
Pamiętajcie, że od takich Owsiaków kompletna izolatka inaczej wejdą na głowę.
Niesprawny
4 miesiące temu
Pamiętajcie, że od takich kompletna izolatka inaczej wejdą na głowę.
Jorguś
4 miesiące temu
No to się Jurek naraził polowaczowi Bronkowi- już ma przechlapane.
niezbytruchom...
4 miesiące temu
tacy narzucają się chorym nawet, gdy tego nie potrzebują. Mnie jako osobie mającej problem z ruchową sprawnością nikt nie wmówi szczerych intencji Owsika i tłumem za nim goniącym.
emerjack434
4 miesiące temu
Ci,co tak narzekają na P.Owsiaka niech się leczą w prywatnych klinikach.Tam was wyleczą nie z choroby ale z kasy i głupoty.A,do państwowych klinik nie chodżcie i nie róbcie smrodu swoją osobą,bo skazicie sprzęt przysłany przez P.Owsiaka.
MARIAN
4 miesiące temu
CZY KTOŚ ZNA TEGO TYPA JAKIŚ KUKIZ 15 CO ON GADA ŻENADA I PARANOJA PATRZEĆ NA TEGO CZŁOWIEKA.
Zbieranina
4 miesiące temu
Panu Owsikowi polecam się obyć z osobami poważnie chorymi, a nie tylko udawac, ze się na nich zbiera.
MARIAN
4 miesiące temu
A CO PIS Z KLEREM ZROBIŁ DLA SZPITALI NIC TYLKO NIEDZIELSKI PODAJE WYNIKI.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić