Awantura kierowców pod OBI. Wideo z Kielc trafiło do sieci

167

Pod jednym z marketów budowlanych w Kielcach doszło do ostrej wymiany zdań pomiędzy kierowcami. Jednemu z nich nie spodobało się pewne zachowanie na drodze. Do sieci trafiło nagranie, na którym widać, jak kierujący volkswagenem wyszedł na ulicę.

Awantura kierowców pod OBI. Wideo z Kielc trafiło do sieci
Kierowca wyszedł na ulicę (YouTube, STOP CHAM)

Budzące emocje wideo powstało 21 stycznia. Autor po zarejestrowaniu materiału postanowił przekazać go kanałowi STOP CHAM. Kilka dni później filmik został opublikowany na YouTube. Po raz kolejny udowodniono, że na polskich drogach nie brakuje kierowców, którzy chcą ustalać swoje zasady.

Do zdarzenia doszło na drodze dojazdowej do marketu budowlanego OBI w Kielcach. Przed autorem nagrania jechały dwa samochody. Będący z przodu volkswagen toczył się jednak bardzo powoli, co nie spodobało się kierującemu w skodzie. Mężczyzna wyprzedził go prawym pasem, po czym wjechał przed niego i zatrzymał się z powodu czerwonego światła.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Obajtek na "krótkiej liście" prezesa. "Człowiek wybitny"

Manewr wyprzedzania z kolei nie spodobał się kierowcy volkswagena. Mężczyzna ominął skodę, a następnie wyszedł na ulicę. Na nagraniu widać, jak podszedł do białego auta i otworzył w nim drzwi. Pomiędzy nim a kierującym w skodzie doszło do bardzo ostrej wymiany zdań, która o mały włos nie zakończyła się rękoczynami. Autorowi nagrania podczas oglądania sytuacji towarzyszyły ogromne emocje, co było słychać w jego głosie.

Pobiją się zaraz - mówił autor nagrania.

Wideo wzbudziło spore zainteresowanie internautów. Komentujący nie mogli zrozumieć agresywnego zachowania kierowcy volkswagena. Jednocześnie pojawiło się również wiele uwag na temat manewru wyprzedzania wykonanego przez skodę.

Manewr wyprzedzania roku, trzeba przyznać. Ale nie dziwi mnie to. Ja, gdy widzę czerwone, to puszczam nogę z gazu i jadę powoli, często nawet nie muszę się zatrzymać. Natomiast wielu innych dojeżdża na pełnej prędkości i mocno hamują do zera na końcu. Niektórzy nie mają pojęcia jak jeździć samochodem - napisał internauta.
Zważywszy na to, że z prawego pasa też można było skręcić w lewo gratulacje dla kierowcy skody. Kierowca volkswagena również się nie popisał - stwierdził komentujący.
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić