Kamil Karnowski
Kamil Karnowski| 
aktualizacja 

Awaria bankomatów Euronetu. Pieniądze znikały z konta

21

Internauci zaalarmowali, że bankomaty sieci Euronet w całej Polsce nie wypłacały pieniędzy, chociaż wypłaty zostały zaksięgowane na kontach właścicieli.

Domyślny opis zdjęcia na stronę główną
Domyślny opis zdjęcia na stronę główną (Fotolia)

Klienci poskarżyli się na dziwne działanie bankomatów na Twitterze. Urządzenia podejrzanie długo przetwarzały dane dotyczące transakcji, a na końcu nie wypłacały pieniędzy. Te jednak znikały z kont klientów różnych banków.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Na razie Euronet nie odniósł się do całej sprawy. Wszystkie linie sieci są zajęte i nie da się do niej dodzwonić. Zrozpaczeni klienci próbują się skontaktować z firmą za pośrednictwem jej strony na Facebooku, jednak administratorzy zachęcają jedynie do skorzystania z formularza kontaktowego i nie udzielają informacji.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

W sprawie awarii wypowiedział się mBank. Doradzono, by klienci na razie nie korzystali z usług Euronetu - informuje TVN24 BiS.

Korzystających z usługi BLIK w aplikacji mobilnej zachęcamy do wypłat gotówki w sieciach własnych banków obsługujących standard BLIK: Alior Bank, Bank Millennium, BZ WBK, ING Bank Śląski, PKO Bank Polski, Getin Bank - podaje mBank.

Widziałeś lub słyszałeś coś ciekawego? Poinformuj nas, nakręć film, zrób zdjęcie i wyślij na redakcjao2@grupawp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić