Rafał Strzelec
Rafał Strzelec| 

Bestialski gwałt we Francji. Ofiarą 12-latka

108

Przerażające zdarzenie we Francji. Trzech antysemitów miało zgwałcił 12-letnią dziewczynkę pochodzenia żydowskiego. Wśród napastników miał być były chłopak ofiary i dwóch jego kolegów. Przerażające zdarzenie miało miejsce w Paryżu.

Bestialski gwałt we Francji. Ofiarą 12-latka
Gwałt na 12-latce we Francji (Getty Images, Getty Images)

Szokującą sprawę z Paryża opisuje izraelski portal "Times of Israel". Jak czytamy, trzech nastolatków w przedziale wiekowym 13-14 lat zaatakowało 12-letnią dziewczynkę. Sprawcy mieli ją zaprowadzić do opuszczonego hangaru, a następnie pobić i zgwałcić. Sprawcy grozili małoletniej, że jeśli wyjawi prawdę na ich temat, to ją zabiją. Mieli również wyśmiewać ją z pobudek religijnych, bowiem 12-latka jest z pochodzenia Żydówką.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Biegał z kilofem, groził odpaleniem bomby. Strzały w Hamburgu na oczach polskich kibiców

Do zdarzenia doszło na przedmieściach Paryża. Francuskie media poinformowały o nim we wtorek (18 czerwca) wieczorem. Sprawę na policję zgłosiła rodzina poszkodowanej dziewczynki. Badania ginekologiczne potwierdziły, że doszło do przestępstwa.

Gwałt we Francji. Wśród podejrzanych były chłopak 12-latki

Przerażające jest to, z jakich pobudek nastolatkowie dopuścili się ataku na 12-letnią dziewczynę. Jak podaje "Times of Israel", wśród podejrzanych jest były chłopak ofiary. Z jego zeznań wynika, że dziewczynka zataiła przed nim informacje na temat swojego pochodzenia. To miało spowodować, że dopuścił się wraz z kolegami tego bestialskiego czynu.

Na razie nie wiadomo, czy sam brał udział w gwałcie na 12-latce czy też kazał swoim kolegom skrzywdzić byłą dziewczynę. Cała trójka przyznała się do zarzucanego im przestępstwa. Obecnie przebywają w areszcie.

"Le Parisien" zwraca uwagę na jeden szczegół. Jak czytamy, w telefonie jednego z podejrzanych znaleziono antysemickie treści. Wśród nich jest filmik z płonąca flagą Izraela.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić