Bezdomni rzucili się na rzeczy po zmarłym. Wstrząsający widok w Kielcach

148

W Kielcach na jednym z osiedli Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej doszło do pożaru, w którym zginął 82-latek. Strażacy podczas akcji ratowniczej wyrzucili z mieszkania wszystkie jego rzeczy. Na łupy po zmarłym rzucili się m.in. bezdomni.

Bezdomni rzucili się na rzeczy po zmarłym. Wstrząsający widok w Kielcach
Strażacy podczas akcji ratowniczej wyrzucili z mieszkania wszystkie rzeczy 82-latka. (Facebook)

W wieżowcu na osiedlu Kieleckiej Spółdzielni Mieszkaniowej doszło do dramatu. W nocy z niedzieli na poniedziałek w jednym z mieszkań wybuch pożar, w wyniku którego zginął 82-letni mężczyzna. Strażacy w trakcie akcji ratowniczej wyrzucili przez okno cały dobytek mężczyzny.

Jak informowali administratorzy facebookowego profilu "Scyzoryk się otwiera" rzeczy zmarłego zalegały na trawniku. Zaczęli się nimi interesować bezdomni oraz okoliczni mieszkańcy. Jeden z mieszkańców okolicy zwrócił się do administratorów strony o pilne zgłoszenie sprawy do zarządu Spółdzielni.

Tak bałagan pozostał po akcji ratowniczej na ul. Spółdzielczej. Jak już pewnie wiecie w czasie pożaru mieszkanie zginął tam 82- letni mieszkaniec osiedla. Przykro, ale teren wymaga pilnej interwencji służb porządkowych - czytamy na profily "Przyjazdy KSM"
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Internauci byli zszokowani, że cały dobytek 82-latka leży przed blokiem. "Zmarły dziadek pewnie się w grobie przewraca, że dorobek jego życia leży przed blokiem" - napisała jedna z internautek pod postem.

Na szczęście na reakcję spółdzielni nie trzeba było długo czekać. We wtorek 20 lipca w mediach społecznościowych poinformowano, że pracownicy spółdzielni posprzątali rzeczy zmarłego.

Wczoraj pisaliśmy o mega bałaganie pod blokiem na Spóldzielczej po pożarze mieszkania (na zdjęciu). Jesteśmy na KSMie od rana i miła niespodzianka. Teren już posprzątany przez sumiennych pracowników Spółdzielni. Dziękujemy za szybką reakcję - czytamy na profilu "Scyzoryk się otwiera".
Trwa ładowanie wpisu:facebook
Zobacz także: Niemcy po katastrofie. Miasta walczą ze skutkami powodzi
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić