o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
Angelika Karpińska
|

Tragedia na Krecie. Nie żyje "ekscentryczny bogacz" z Wielkiej Brytanii

16
Podziel się

74-letni Hugh Kerr Bradley Roberts został znaleziony martwy na Krecie. Był przywiązany do swojej łodzi, która zatonęła w pobliżu portu Suda. Rodzina bogacza z Wielkiej Brytanii obawia się, że został zamordowany.

Tragedia na Krecie. Nie żyje "ekscentryczny bogacz" z Wielkiej Brytanii
bEDIdFNh

Greckie władze wszczęły dochodzenie w sprawie "tajemniczej" śmierci Brytyjczyka.​​ 74-letni Hugh Kerr Bradley Roberts został znaleziony martwy na swojej łodzi, był to luksusowy jacht o 100-letniej historii i wartości ok. 1 mln funtów. Tragedia wydarzyła się w pobliżu miejscowości Suda. Lokalne media podały, że mężczyzna był do niej przywiązany.

To bardzo dziwny przypadek. Trudno nam uwierzyć, że jacht o długości 30 metrów może tak łatwo tonąć. Nasze dochodzenie oczywiście skupia się na wraku i ustaleniu, czy istnieją jakiekolwiek dowody sugerujące, że został on celowo zatopiony - powiedział "Guardianowi" jeden z funkcjonariuszy badających sprawę.
bEDIdFNj

Chociaż na ciele 74-latka nie było widocznych obrażeń, śledczy podkreślają, że "na tym etapie nie można nic wykluczyć". W najbliższych dniach mają zostać ujawnione wyniki sekcji zwłok.

Bogaty Brytyjczyk zamordowany na Krecie?

Rodzina Robertsa obawia się, że mógł zostać zamordowany. Przyznają, że w ostatnich latach toczył zaciekłe spory na temat inwestycji w nieruchomościach. 2 lata temu został napadnięty i okradziony na pokładzie tej samej łodzi, a napastnicy zostawili go uwiązanego. Jego znajomi twierdzą, że kilka dni przed jego śmiercią okradziono także jeden z jego domów.

bEDIdFNp

Brytyjczyk przeniósł się na Kretę 12 lat temu. Gdy w 2018 r. jego partnerka zmarła na raka, zamieszkał na swoim jachcie. Miał co najmniej dwie ogromne posiadłości na wyspie. Przez miejscowych był opisywany jako "ekscentryczny bogacz". Kochał zwierzęta i miał 12 kotów oraz 3 psy.

Zobacz także: Niemcy. Krematoria nie nadążają z paleniem zwłok

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bEDIdFNK
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(16)
O co
8 miesięcy temu
kaman? Każdy jest do czegoś przywiązany. On do swojego jachtu
polski abdul
8 miesięcy temu
to jest przestroga dla wszystkich "bogatych życie nie trwa wiecznie
Zenek
8 miesięcy temu
Chociaż jeden który nie umarł na covid.
bEDIdFNL
Gucio
8 miesięcy temu
Kogo to obchodzi
Lila
8 miesięcy temu
Ale co przeżył i pouzywal w życiu to jego,a nie jak "zwykli"ludzie szare i ciężkie zycie
lek
8 miesięcy temu
dobrze że nie trafił do brytyjskiej służby zdrowia
miki
8 miesięcy temu
Pieniądze zawsze przyciągają hieny ! Ekscentryk kochający zwierzęta ,bo tylko im ufał !!
Jack40
8 miesięcy temu
Pewnemu bogaczowi pole obfity plon przyniosło. (17) I rozważał w sobie: Co mam uczynić, skoro nie mam już gdzie gromadzić plonów moich? (18) I rzekł: Uczynię tak: Zburzę moje stodoły, a większe zbuduję i zgromadzę tam wszystko zboże swoje i dobra swoje. (19) I powiem do duszy swojej: Duszo, masz wiele dóbr złożonych na wiele lat; odpocznij, jedz, pij, wesel się. (20) Ale rzekł mu Bóg: Głupcze, tej nocy zażądają duszy twojej; a to, co przygotowałeś, czyje będzie? (
no dobra
8 miesięcy temu
a co z kretem?
Zzz
8 miesięcy temu
Szkoda faceta.Biedne zwierzęta.
Gosc2
8 miesięcy temu
Przygnebujace jest to, ze ciagle niewinni ludzie gina z rak mordercow.
Adanos
8 miesięcy temu
"Rodzina bogacza z Wielkiej Brytanii obawia się, że został zamordowany." Zaniepokojeni z uśmiechem już dzielą spadek między siebie.
Sasza
8 miesięcy temu
Ekscentryk to i odszedł po kozacku
bEDIdFND
8KHDready
8 miesięcy temu
w tym wieku nawet można kogoś przestraszyć na śmierć. Powyżej 65 każdy ma choroby współistniejące. Jak na bogacza nie był na pewno ekscentryczny, stać go było na więcej kotów. I psów. Ja chodził bym z uzbrojoną obstawą oddziałów specjalnych i otoczony szumem uzbrojonych dronów. Podobno to nie te okolica, ale optymistyczne.
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić