Śmierć w lesie pod Bukownicą. Nie żyje mieszkaniec Biłgoraju

145

Tragedia rozegrała się w kompleksie leśnym w Bukownicy w województwie lubelskim. 66-latek pracował przy pozyskiwaniu drewna w lesie. W pewnym momencie doszło do śmiertelnego wypadku, w wyniku którego mężczyzna zmarł. Konieczna będzie sekcja zwłok.

Śmierć w lesie pod Bukownicą. Nie żyje mieszkaniec Biłgoraju
Nie żyje 66-latek, który pracował przy pozyskiwaniu drewna w jednym z kompleksów leśnych w woj. lubelskim (Policja Lubelska)

Jak informuje młodsza aspirant Joanna Klimek, do zdarzenia doszło w czwartek 6 maja. Około godziny 15:40 funkcjonariusze policji z Komisariatu Policji w Józefowie otrzymali zawiadomienie, że w obrębie kompleksu leśnego miejscowości Bukownica doszło do śmiertelnego wypadku.

Wypadek w Bukownicy. Jaka była przyczyna śmierci 66-latka?

Funkcjonariusze ustalili, że ofiarą wypadku padł 66-letni mieszkaniec Biłgoraju. Zmarły pracował przy pozyskiwaniu drewna przy użyciu ciągnika marki Ursus. W pewnym momencie jednak wypadł z pojazdu.

66-latek zmarł na miejscu, a ciągnik zatrzymał się na drzewie. Śledztwo, które pozwoli wyjaśnić dokładne okoliczności zdarzenia, będzie prowadzone przez funkcjonariuszy policji i pod nadzorem prokuratury.

Prokurator zdecydował, że ciało mieszkańca Biłgoraju zostanie zabezpieczone na potrzeby przyszłej sekcji zwłok. Prawdopodobnie przyczyną wypadnięcia przez 66-latka z pojazdu było zasłabnięcie. Do wiadomości publicznej na razie nie podano, kiedy odbędzie się badanie ciała.

Zobacz także: Zobacz też: Pożar tira na drodze ekspresowej S8. Nagrania z miejsca zdarzenia
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić