Jan Manicki
Jan Manicki| 
aktualizacja 

Chciał złapać stopa, nie żyje. Tragedia na Mazurach

91

W miejscowości Bogusze na Mazurach doszło do śmiertelnego potrącenia pieszego. 32-letni autostopowicz stał przy drodze i machał do przejeżdżających obok samochodów. Nie zauważył go kierowca dostawczego fiata.

Chciał złapać stopa, nie żyje. Tragedia na Mazurach
Tragiczna śmierć autostopowicza na Mazurach. Potrącił go samochód dostawczy (Getty Images, Jaap Arriens)

Wypadek zdarzył się na drodze krajowej nr 56, niedaleko Grajewa. Mężczyzna szedł poboczem, próbując zatrzymywać nadjeżdżające auta. Wyprawa autostopem skończyła się jednak tragicznie.

Samochód potrącił autostopowicza. 32-latek zginął na miejscu

32-latek chciał wieczorem zabrać się autostopem do Grajewa. Tym co zdecydowanie utrudniało to zadanie, było ubranie mężczyzny. Autostopowicz miał na sobie słabo widoczny po zmierzchu ciemny strój.

Niestety, kierowca fiata ducato zobaczył mężczyznę w ostatniej chwili i potrącił go. Pieszy zginął na miejscu. Kierujący był trzeźwy – powiedziała Agata Kulikowska de Nałęcz z ełckiej policji.

Ofiarą wypadku był mieszkaniec gminy Prostki. Okoliczności zdarzenia wyjaśniają policjanci z Ełku. Nadzór nad śledztwem objął prokurator.

Trwa ładowanie wpisu:facebook

Śmiertelny wypadek na Mazurach. Utrudnienia w ruchu

Po wypadku krajowa droga nr 65 została całkowicie zablokowana. Zorganizowano objazdy przez Prostki, Kopijki, Czarną Wieś i Grajewo. Utrudnienia w ruchu mogą potrwać jeszcze co najmniej kilka godzin.

Obejrzyj także: Bugaj. Chwile grozy na DK42. Tir niemal zmiótł osobówkę

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić