Co się stało Putinowi? Uwagę przykuł jeden drobny szczegół

Władimir Putin czy jego dubler? Internautów rozpaliło wystąpienie prezydenta Rosji i jego spotkanie z chińskim generałem Zhangiem Youxia pod Moskwą. Zdaniem wielu, to był sobowtór 71-letniego władcy Rosji, a uwagę wszystkich przykuł jeden szczegół widoczny na materiałach wideo. Od lat mówi się, że prezydent Federacji Rosyjskiej ma do dyspozycji kilku "zmienników".

Co się stało Putinowi? Uwagę przykuł jeden drobny szczegół
Czy Władimir Putin znów użył swojego sobowtóra? Wiele na to wskazuje (GETTY, Contributor)

Czy Władimir Putin znów użył swojego sobowtóra w oficjalnym wystąpieniu? Wiele na to wskazuje, a internautów rozpalił wygląd twarzy 71-letniego prezydenta Rosji. Ten pod Moskwą spotkał się z chińskim generałem Zhangiem Youxia i nie przypominał sam siebie. Owszem, mówił i zachowywał się jak Putin, ale czy to był on?

Zdaniem części komentatorów, to nie był prawdziwy Władimir Putin, tylko jego sobowtór. Widać to po policzkach, które zdaniem wielu musiały przejść operację plastyczną. Niezbyt staranną do tego. Sam prezydent Rosji unika kontaktu z otoczeniem, spotyka się z ludźmi bardzo rzadko, albo wcale. Dlaczego? Bo boi się o swoje życie.

To nadal tylko spekulacje, nikt nie przedstawił twardych dowodów w sprawie Putina.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Potężny atak rakietowy. Ostrzał trwał do białego rana

Władimir Putin spotkał się niedawno z generałem Zhangiem Youxia, zastępcą przewodniczącego Centralnej Komisji Wojskowej Chińskiej Republiki Ludowej. Obaj rozmawiali o współpracy wojskowej Rosji oraz Chin w Nowo-Ogariowie pod Moskwą. To tam ma mieszkać i urzędować prezydent Rosji na co dzień. Chyba, że gdzieś wyjeżdża.

Sęk w tym, że nie jest wcale pewne, czy to faktycznie on był na spotkaniu.

Materiał wideo ze spotkania przykuł uwagę internautów. Wielu uważa, że z Chińczykiem spotkał się jeden z sobowtórów Putina, a wszystko zdradził wygląd twarzy oraz policzków tegoż "zmiennika". Faktycznie, widać jak mocno się błyszczą i wyglądają bardzo nienaturalnie. To efekt operacji plastycznych - uważają eksperci.

Trwa ładowanie wpisu:twitter

Dublerzy 71-letniego władcy Rosji odgrywają swoje role bardzo starannie, ale ich przygotowanie bywa niezbyt fortunne. Ktoś zauważył, że twarz tego "Władimira Putina" jest dziwnie owalna, a tzw. "księżycowa twarz" to właśnie efekt operacji plastycznych, użycia botoksu albo sterydów. Widać też, że uśmiech ma nieco inny, od oryginału.

Władimir Putin wiosną będzie walczył o kolejną kadencję w fotelu prezydenta Rosji, jest więc ostatnio niezwykle aktywny. Po wybuchu wojny w Ukrainie długo nie opuszczał swojego schronu, potem spotykał się nawet ze swoimi bliskimi współpracownikami przy zachowaniu poważnego dystansu. A teraz? Cóż, wszystko się zmieniło.

Odwiedza dzieci w szpitalu, przyjmuje generałów, rozmawia z sojusznikami, a potem rusza na Plac Czerwony i rozmawia z rodakami, choć od pandemii COVID-19 tego unikał. Jest aktywny, mimo że od lat choruje i pojawiły się nawet plotki o jego śmierci. Kampania jednak trwa, a dublerzy Władimira Putina mają wiele pracy. A on sam? Cóż, nie wiadomo.

Autor: KGŁ
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić