Co stało się Zofii Zborowskiej? Niepokojące zdjęcie daje do myślenia

30

Fani Zofii Zborowskiej nie kryją swego zaniepokojenia stanem zdrowia polskiej aktorki. Żona siatkarza Andrzeja Wrony opublikowała bowiem na Instagramie niepokojące zdjęcie. Widzimy na nim biało - czerwoną tabletkę sporych rozmiarów. W tle można dostrzec też metalowe łóżko przypominające to szpitalne. O co chodzi?

Co stało się Zofii Zborowskiej? Niepokojące zdjęcie daje do myślenia
Co stało się Zofii Zborowskiej? Niepokojące zdjęcie daje do myślenia. (Instagram, @zborowskazofia)

Aktorka Zofia Zborowska to córka słynnej pary polskich aktorów Marii Winiarskiej i Zbigniewa Zborowskiego. Od 2019 kobieta roku jest żoną popularnego siatkarza Andrzeja Wrony. Para doczekała się wspólnie ukochanej córki Nadziei.

Zborowska znana jest w internecie ze specyficznego poczucia humoru oraz sporego dystansu do siebie. Na jej Instagramie nie brakuje różnych żartobliwych zdjęć oraz filmów, za które z całego serca pokochali ją fani. 35-latka lubi naturalność i prostotę, chętnie pozuje więc bez makijażu.

Niepokojące zdjęcie tabletki. Co dzieje się z Zofią Zborowską?

Teraz Zofia Zborowska napędziła fanom sporo strachu. Na swoim koncie na Instagramie kobieta opublikowała w relacji niepokojące zdjęcie biało - czerwonej tabletki sporych rozmiarów. W tle widać łóżko, podobne do tych szpitalnych.

Aktorka nie pokusiła się jednak o żaden, nawet najmniejszy, podpis do wymownego ujęcia. Nie wiadomo więc, na jaką dolegliwość była zażywana ta kapsułka. I czy była ona przeznaczona dla samej Zofii Zborowskiej.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zofia Zborowska o aktorskim przestoju: "Teraz jestem przede wszystkim mamą!"

Następnie Zofia Zborowska dodała w relacji smutne selfie z lakonicznym podpisem: "łeb mi pęka". Na tym ujęciu widać z kolei, że aktorka ma nietęgą minę. Najpewniej mocno cierpi.

I tutaj jednak 35-latka nie zdecydowała się na uchylenie rąbka tajemnicy, co dokładnie aktualnie jej dolega.

Być może to tylko zwykły ból głowy, migrena, albo popularne ostatnio przesilenie wiosenne. Mamy nadzieję, że pani Zofia (bez względu na przypadłość) czuje się już teraz lepiej. Życzymy aktorce szybkiego powrotu do zdrowia.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić