Córeczka została z babcią. Marianna Schreiber w obliczu nowego wyzwania

22

W życiu Marianny Schreiber dzieje się naprawdę sporo. Niedawno rozstała się z mężem Łukaszem Schreiberem, zaś ostatnio porzuciła karierę sportową. Wszystko z uwagi na pojawienie się w ośrodku szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej.

Córeczka została z babcią. Marianna Schreiber w obliczu nowego wyzwania
Marianna Schreiber (AKPA, AKPA)

Marianna Schreiber jest niewątpliwie bardzo barwną postacią. Głośniej zrobiło się o niej wtedy, gdy wzięła udział w "Top Model". Później czyniła szereg starań, by podtrzymywać zainteresowanie swoją osobą.

Niedawno głośno było o jej walkach w freak fightach, ale i o rozstaniu z mężem Łukaszem Schreiberem. Teraz natomiast mówi się o porzuceniu treningów przez Mariannę Schreiber.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Tygrysy rzuciły się sobie do gardeł. Turysta pokazał nagranie z wycieczki

Powód? Dołączenie do ośrodka szkolenia Wojsk Obrony Terytorialnej. Marianna dostała skierowanie na szkolenie wyrównawcze dla rezerwistów.

W sobotę (6 kwietnia) przed godz. 7:00 Marianna Schreiber stawiła się w ośrodku szkoleniowym w Zgierzu. Spędzi tam aż osiem dni. W tym czasie będzie uczestniczyć w intensywnych zajęciach.

Do czasu zakończenia szkolenia, córeczką państwa Schreiberów zajmie się babcia - informuje "Super Express".

Marianna Schreiber w centrum szkoleniowym WOT

Już w niedzielę (7 kwietnia) Marianna Schreiber skorzystała z przepustki. Wszystko po to, by móc zagłosować w wyborach samorządowych.

Na platformie X wyznała natomiast, że bardzo cieszy się z możliwości podniesienia swoich umiejętności w centrum szkoleniowym WOT. "Kiedy Ty cieszysz się ładną pogodą w weekend, ja wracam do życia wojskowego. Jak widzicie, jestem w letnim mundurze, pogoda się do niego dopasowała" - pisała.

Jestem bardzo szczęśliwa, że tutaj jestem! W miarę możliwości, będę Wam chciała opowiedzieć o szkoleniu i życiu w jednostce - oczywiście wszystko za zgodą przełożonych. Jestem bardzo zbudowana profesjonalizmem, wyposażeniem indywidualnym żołnierza i wysokim poziomem szkolenia jak i samej jednostki #18SBOT bo tutaj jestem i będę - podkreślała.
Trwa ładowanie wpisu:twitter
Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić