o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
KLS
|

Brzydki wpis o Kukizie. Czarnek mówi, co spotka wykładowcę

705
Podziel się

Minister edukacji i nauki Przemysław Czarnek chce pozbawić pracy naukowca z Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu. Ma to być pokłosiem "złego" w jego opinii zachowania wykładowcy. Chodzi o wpis w internecie dotyczący Pawła Kukiza.

Brzydki wpis o Kukizie. Czarnek mówi, co spotka wykładowcę
Przemysław Czarnek (PAP)
bESpPCqJ

Ministrowi edukacji Przemysławowi Czarnkowi puściły nerwy. Chce pozbawić pracy jednego z wykładowców Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu.

Podpadł ministrowi

Wykładowca miał umieścić w internecie wpis dotyczący Pawła Kukiza. Nie przebierał w słowach. Określił byłego muzyka i obecnie polityka "gnidą" i "gnojem", a innych posłów na Sejm - "kundlami Kaczyńskiego".

bESpPCqL
Paweł Kukiz jest hejtowany w sposób skandaliczny. Ten naukowiec, który w ten sposób obrzydliwie wyrażał się na temat posła Kukiza, z jednego z ważnych miast w Polsce, nie będzie na tej uczelni pracował - powiedział Czarnek w piątek na antenie TVP Info.

Naukowiec słynie ze swojego ostrego języka. Minister Czarnek podkreślił jednak, że "nie ma miejsca na tego rodzaju hejterów wśród kadry polskich naukowców".

bESpPCqR

Na Pawła Kukiza spłynęła fala krytyki o środowym posiedzeniu Sejmu, podczas którego odbyło się głosowanie ws. tak zwanego "lex TVN".

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bESpPCrm
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(705)
zycon
miesiąc temu
Naukowiec = Niziny Moralne
Rififi
miesiąc temu
A tak w ogóle, to wolność słowa wciąż na wolności
pudernica
miesiąc temu
Czarnuś to brakujące ogniwo w teorii Darwina po KULu,teologie studiował, naukę o Bogu,czyli o niczym
bESpPCrn
Manbor
3 miesiące temu
Ja nie jestem za PIS ale naukowca kultura języka powinna obowiązywać .w opozycji to tylko myślą jak obrazić dotkliwie społeczeństwo jaką głupotę pokazać
Senatus Consu...
3 miesiące temu
panie Czarnek licz się pan ze słowami, bo jest coś takiego jak suwerenność uniwersytecka i autonomia akademicka i o tym kto kogo zatrudnia i zwalnia decyduje rektor a nie polityk! Pan się zagalopował w swoich bełkotach! Cytując klasyka "pilnuj szewcze kopyta"! Przypominam, że w historii polskiej jedynie naziści nie respektowali autonomii uniwersytetów, pan zdaje się podąża w tym kierunku?
lolo
3 miesiące temu
A ma już swojego następce ?
waswas
3 miesiące temu
To za prawdę będą zwalniać ???? to już prawie NKWD
I tyle
3 miesiące temu
Podobno mamy demokrację. Każdy ma prawo do swoich poglądów i decyzji. Nikt nie powinien krytykować nie wytaczając argumenty tylko chamskie epitety. Wykładowcy tego powinni też uczyć
w las
3 miesiące temu
Naukowiec czy cham oto jest pytanie. Wiedza nie zawsze chodzi w parze z kulturą. Bywa, ze im większe tytuły (również wypisane na drzwiach gabinetów i domów) tym większy bęcwał. Doktoranci bez matury
Shortcut
3 miesiące temu
Ja nie jestem hejterem. Ja po prostu pogardliwie wypowiadam się na temat partii rządzącej i ogólnie polityków :P
Ckm
3 miesiące temu
Może warto przypomnieć wypowiedzi wykładowcy Krystyny Pawłowicz? Teraz jest sędzią TK
Emerytka
3 miesiące temu
Czy Czarnek jest Bogiem???? A on kim jest???? Już o nim też mówiono co w Lublinie na uczelni wyprawial teraz ma czelnosc kogoś pouczać i osadzac ????....Wlasnie za ostry język.... Szkoda gadać.....!!!!!! Jakiego my rządu się doczekaliśmy... Czuję się jak na Białorusi...
56789
3 miesiące temu
Minister Czarnek ma rację dla przykładu powinien go zwolnić czy przenieść z tak prestiżowej Uczelni.Brak mu wychowania. Naukowiec -w ogóle człowiek z wyższym wykształceniem nie powinien nikogo hejtować i o kimkolwiek wypowiadać się w tak ordynarny sposób,nawet gdyby był właścicielem własnej uczelni.To zwykłe chamstwo.
bESpPCrf
zxcvbgfdsa
3 miesiące temu
I prawidłowo. Jaki wykładowca taki wpis. Jak on się zachowuje wobec studentów?????
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić