aktualizacja 

Człowiek Putina o "wirusie niepłodności". "Co trzeci Rosjanin odejdzie"

Jeden z przedstawicieli Władimira Putina uważa, że kraje Zachodu "wymyślają sztuczny wirus niepłodności, aby zmniejszyć populację świata". Jego zdaniem, świat marzy o "złotym miliardzie". O tej teorii spiskowej mówił wcześniej sam Władimir Putin.

Człowiek Putina o "wirusie niepłodności". "Co trzeci Rosjanin odejdzie"
Przedstawiciel Putina straszy "wirusem niepłodności" (Twitter)

Jak podaje propagandowa agencja RBK, Grigorij Kuranow, zastępca przedstawiciela prezydenta w Dalekowschodnim Okręgu Federalnym przemawiał do uczniów na Wschodnim Forum Ekonomicznym. Podczas rozmowy powiedział, że kraje Zachodu "chcą sztucznie zmniejszyć populację Ziemi".

"Tworzą sztuczny wirus bezpłodności"

Jego zdaniem, wykorzystują do tego różne środki. - Działają za pomocą głodu, sztucznych wojen, sztucznych epidemii, wprowadzają podstawowych wartości, mówiące o tym, że "nie potrzebujecie rodziny", oraz że "może być jednopłciowa".

Niektórzy zagraniczni naukowcy, Anglosasi, uważali, że aby normalnie i spokojnie żyć na Ziemi, potrzeba nie więcej niż miliarda ludzi. [...] Wymyślają więc sztucznego wirusa, który spowoduje bezpłodność, ponieważ ich zadaniem jest zmniejszenie populacji do miliarda – powiedział Kuranow.

"Co trzeci Rosjanin musi odejść"

Jak dodaje, kraje zachodnie wyliczyły już, że wystarczy, aby w Rosji mieszkało nie więcej niż 50 mln ludzi. - Teraz jest nas około 150 milionów, to znaczy co trzeci musi odejść do innego świata - powiedział urzędnik.

Teoria spiskowa o "złotym miliardzie" rozpowszechniła się jeszcze w czasach sowieckich. Według niej "globaliści i masoni chcą zmniejszyć populację Ziemi poprzez promowanie nietradycyjnych wartości i używanie broni biologicznej".

Spiskowa teoria "złotego miliarda"

Finałowo na całym świecie ma zostać tylko 1 miliard ludzi, głównie z krajów zachodnich. Putin też czasami odwołuje się do tej teorii. W lipcu przekonywał, że kraje zachodnie przyjęły ten model. Jego zdaniem, kraje "złotego miliarda" nie mogą narzucać światu swoich zasad.

W swoim przemówieniu mocno zaatakował Zachód, stwierdzając, że "złoty miliard" nie wziął się z przypadku. Putin stwierdził, że państwa opierające się na "liberalnej ideologii" pieniądze zdobyły w dużej mierze "okradając inne narody, w Azji i Afryce".

Trwa ładowanie wpisu:twitter
Zobacz także: Putin chce wycofać się z Ukrainy? Gen. Bieniek: to może być zawoalowany sygnał
Autor: BA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić