Dantejskie sceny w samolocie. Rosjanka "na głodzie" wpadła w istny szał

To jedna z głośniejszych awantur, jaka wybuchła w ostatnim czasie w przestworzach. Podczas lotu rosyjskim Aerofłotem 49-latka Rosjanka wywołała prawdziwy skandal. Pasażerka, która była na głodzie nikotynowym ugryzła stewarda, a następnie uciekła do toalety, gdzie się skryła. Później zrobiła coś jeszcze gorszego...

Dantejskie sceny w samolocie. Rosjanka "na głodzie" wpadła w istny szał
Rosjanka wywołała skandal w samolocie (Adobe Stock, Mash)

Lot odbywał się ze Stawropola do Moskwy. 49-letnia Andżelika Mokswitina dała niezły popis swej agresji. Podczas turbulencji nie zastosowała się do poleceń załogi o zakazie poruszania się po samolocie i wstała z fotela. Nie reagowała na upomnienia. Gdy jeden ze stewardów chciał ją powstrzymać, Rosjanka z impetem go ugryzła.

Skandal w samolocie. Winna Rosjanka "na głodzie"

Agresywna kobieta wyrwała się z objęć mężczyzny i pobiegła do samolotowej łazienki. Tam się skryła i próbowała zapalić papierosa. Obsługa szybko znalazła niesforną pasażerkę i usiłowała ją przywołać do porządku. Uniemożliwiła jej ten czyn.

Wtedy 49-latka w furii zdjęła bluzkę i stanik... Półnaga zaczęła głośno dobijać się do kabiny pilotów. Błagała o możliwość zapalenia papierosa.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Pilot Airbusa lądował przy silnym wietrze. Świadkowie przecierali oczy ze zdumienia
Zdaję sobie sprawę, że pójdę do więzienia albo szpitala psychiatrycznego, ale chcę najpierw wejść do kokpitu. Zabijcie mnie, ale muszę zapalić - mówiła zdesperowana 49-latka do personelu w samolocie.

Jak podają zagraniczne media, Rosjanka najpewniej była pijana. Na rozkaz kapitana samolotu zakuto ją w kajdanki. Chodziło jej bezpieczeństwo, ale też innych pasażerów. Do końca lotu zajmował się nią lekarz obecny na pokładzie.

Rzecznik linii lotniczych skomentował wybryki pasażerki

Rzecznik Aerofłotu skomentował szokujący incydent w samolocie. "Pasażerka ignorowała powtarzające się ostrzeżenia załogi. Usiłowała włamać się do kokpitu. W związku z zachowaniem kobiety, dowódca statku powietrznego zdecydował o zastosowaniu wobec niej środków przymusu bezpośredniego" - wytłumaczył.

Autor: PŁA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić