o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JKM
|

Dramat w Niemczech. Pokłócił się z Polakami. Został na przerwie dźgnięty nożem

721
Podziel się

Drastyczne sceny rozegrały się w jednej z niemieckiej szkół w Nadrenii Północnej-Westfalii. Młody Syryjczyk i dwoje nastolatków z Libanu wdało się w kłótnię z dwoma bliźniakami z Polski. W pewnym momencie jeden z Polaków dźgnął trzech rówieśników nożem.

Dramat w Niemczech. Pokłócił się z Polakami. Został na przerwie dźgnięty nożem
16-letni Osama R. pokłócił się na przerwie z Polakami. Został dźgnięty nożem (Osama R.)
bECEWWER

Krwawy incydent miał miejsce pierwszego dnia po powrocie do szkoły po lockdownie spowodowanym pandemią koronawirusa. Przerażające sceny rozegrały się w miniony poniedziałek w gimnazjum Bigge-Lenne w miejscowości Finnentrop. Trzech nastolatków zostało na przerwie poważnie rannych.

Bliźniacy z Polski zaatakowali trzech rówieśników z Syrii i Libanu

16-letni Osama R. z Syrii w wyniku odniesionych obrażeń trafił do szpitala. Ostrze przeszyło jego prawy bok. Chłopak ma jednak w placówce medycznej powoli dochodzić do siebie.

bECEWWET
Cieszymy się, że rany się goją i Osama jest szczęśliwy. Lubi chodzić do szkoły i mam nadzieję, że tak pozostanie po tym incydencie – podkreślił w rozmowie z "Bildem" jego ojciec Amer.

Policja przesłuchała agresorów z Polski. "Nie usłyszeliśmy żadnych przeprosin"

Nie jest jasne, o co pokłócili się nastolatkowie. Do szkoły wysłano policjantów i psychiatrów, którzy mają zapewnić wsparcie psychologiczne naocznym świadkom napaści oraz pozostałym uczniom. Bliźniacy z Polski po przesłuchaniu przez policję wrócili do domu.

bECEWWEZ
Od tego czasu nie mamy od nich żadnych informacji. Nie usłyszeliśmy ani słowa przeprosin, zarówno w stosunku do mojego syna, jak i w stosunku do pozostałych ofiar – podkreślił Amer R.

Obejrzyj także: Monachium: niemiecka policja w akcji

bECEWWFa
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bECEWWFu
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(721)
SpAwN
miesiąc temu
Brawo! Oko za oko! Araby zawsze z kosami skaczą do innych i w grupie!
wer
2 miesiące temu
arabowie atakuja wszystkich nozami bo na piesci to cieniasy wiec niech zrozumieja ze nie bedzie zabawy chca walczyc na noze beda miec starcia na noze
Niebieskooki ...
2 miesiące temu
Nie dali się im przelecieć jak Polki, brawo rodacy.
bECEWWFv
Radosny
2 miesiące temu
Jestem z nich dumny!!! Nie dali się zastraszyć szkolnej muzułmańskiej mafii.
ANDY KING
3 miesiące temu
Takiego zdarzenia nie było
Bocieq
3 miesiące temu
Gdyby to Polacy zostali dźgnięci, nie było by pewnie afery. A ci dwaj bliźnuacy zachowali się tak, jak zachowują się typowi Turcy, Arabowie, Cyganie czy Rosjanie w Niemczech - częste używają noży (także bez powodu).
Przewodnik
3 miesiące temu
Co widzimy na zdjęciu? "Twarz nie skażona żadną myślą, wzrok wciąż tęskniący za rozumem ..."
wek
3 miesiące temu
ciekawią mnie ludzie którzy poświęcają swoje dzieci dla pieniędzy do tego międzynarodowego chlewu, w dodatku niemcy co przechodzi moją sferę pojmowania
Socjolog
3 miesiące temu
Jacy biedni, nieszczęśliwi, bezbronni, bezdomni i prześladowani, ludzie wielkiego serca,"uchodźcy" z Syrii, Libanu i innych gównolandów! Okazują wdzięczność, robią to w dość nietypowy sposób, to fakt. Może dlatego że ich wizja świata to dla nas sen źle leczonego wariata. Czy jak dalej będą "dziękować" ich "wdzięczność" spowoduje że zadamy sobie pytanie. Czy dla nas znajdą się tacy ludzie, którzy nas przyjmą , gdy my z kolei będziemy uciekać przed ich "wdzięcznością". Żeby ratować własne życie. Wszystkiego najlepszego wszystkim serdecznie życzę.
Kielecczak
3 miesiące temu
Cfaniak z Afryki? Jak myślicie skąd Polak miał kosę? Odebrał cfaniakowi. BRAVO CHŁOPCY! KUPIC SWOJE KOSY!!
antyfeminista
3 miesiące temu
No git. Nie będą beżowi nam podskakiwać..brawo bracia
Wagabunda
3 miesiące temu
Do takich jak xx33, detektyw, belzebub, obiektywna, ghj, emeryt i reszcie która atakuje, chce wsadzać do więzienia czy deportować dwóch napadniętych szesnastolatków. Dla wyraźnego określenia przytoczmy o czym mówimy. Wykluczymy możliwość zasłaniania się tym że ktoś nie znał faktów. Otóż na boisku doszło do napaści na dwóch 16-letnich Chłopców z Polski. Tego czynu dopuścili się emigranci z Afryki Północnej. Grupa napastników liczyła około dziesięciu osób. Napastnicy to osobnicy w wieku od kilkunastu do dwudziestuparu lat. Napadnięty przez jednego z bandytów Polak został wywrócony na ziemię. Drugi z braci aby go ratować wyrwał.z ręki napastnikowi nóż i użył w obronie brata. Zadał kilka ciosów członkom bandy. Życie Polaków było zagrożone, bracia obronili się. Chłopcy, praktycznie dzieciaki, musiały odeprzeć napaść bandy dorosłych mężczyzn. Najbardziej agresywny bandzior, dzieciobójca, trafił do szpitala. Dwóch odniosło lżejsze obrażenia. Wezwana na miejsce policja, po przesłuchaniu wszystkich zatrzymanych, stwierdziła że działanie Polaków wyczerpywało znamiona obrony koniecznej, która nie została przekroczona. Członkowie bandy która napadła na dwóch 16- letnich Chłopców z Polski, będzie odpowiadać na czynna napaść z użyciem niebezpiecznego narzędzia. _______\_______\_________Zachodzi teraz pytanie, czym kierują się w/w osoby, które w swoich komentarzach atakują ofiary tej bandyckiej napaści? Grupa młodych mężczyzn atakuje dwóch 16-letnich Chłopców. Wcześniej Chłopcy ci byli dręczeni w szkole, atakowani, jeden był dotkliwie pobity przed tym zdarzeniem. Pewne osoby komentujące zdarzenie zdecydowanie popierają napastników. Podoba im się bicie dwóch Chłopców którego chcieli dokonać młodzi mężczyźni zebrani w dziesięcioosobową zgraję. Tylko heroiczna obrona iratowała Polaków przed poważnym pobiciem, być może kalectwem czy nawet śmiercią. Tego nie wiemy. Popieranie takiego zwyrodnialstwa świadczy o jakiejś chorej, wywróconej moralności, jeśli o moralności wogóle można mówić. Osoby komentujące w ten podły sposób albo same nie mają dzieci albo los własnych, a już na pewno cudzych dzieci nie obchodzi ich. Czy jednak są pewni że ci młodzi bandyci z Syrii, Libanu, innych krajów nie napadną na nich? Czym się kierują ci forumowicze nie interesuje mnie, to nie jest moja specjalizacja. Należy jednak zadać pytanie, czy taki sposób myślenia, popieranie bicia dzieci, okazywanie nienawiści ofiarom jest naturalne? Niech każdy sam odpowie sobie na to pytanie. Pozdrawiam serdecznie wszystkich Polaków.
Dziennikarz
3 miesiące temu
Ile ten 16-latek miał lat? 20? może 30? Co jest prawdziwe w tym artykule? Skąd bierzecie tych pismaków? Chyba ze szkoły specjalnej. Podstawowej.
bECEWWFn
Wojownik
3 miesiące temu
Kiedyś nas (1939) napadali, teraz tylko w Nas, Polakach nadzieja.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić