"Dziewczyna w łazience". Ten film przeraził miliony. Nie klikaj!

47

W sieci pojawiło się makabryczne nagranie. Mimo że TikTok usunął filmik pt. "Dziewczyna w łazience", ten nadal rozprzestrzenia się w Internecie. Przestrzegamy, pod żadnym pozorem nie klikajcie w ten filmik! Tylko dla osób o mocnych nerwach!

"Dziewczyna w łazience". Ten film przeraził miliony. Nie klikaj!
Pod żadnym pozorem nie klikajcie w ten filmik! (TikTok)

Chociaż w mediach społecznościowych i innych platformach udostępniane treści są weryfikowane m.in. przez sztuczną inteligencję, to jednak wciąż do sieci trafia wiele drastycznych i przerażających treści. Niektóre filmy, bez względu na to, jak bardzo są brutalne, wciąż są publikowane. Tak było i w tym przypadku.

Na popularnej platformie TikTok krąży nagranie, które już raz zostało usunięte i wiele razy zostało zgłoszone przez użytkowników, nadal jednak wyświetlane jest na platformie w formie "mirrora", czyli filmik pobierany jest przez użytkownika i ponownie trafia na platformę. Jest przerażający.

Unikaj tego TikToka jak ognia

Klip zaczyna się od tego, że widzimy młodą dziewczynę, radośnie tańczącą przed kamerą. Niestety, to tylko zachęta dla internautów, żeby oglądać dalej. Po kilku sekundach film przeskakuje do makabrycznego nagrania, gdzie widać jak mężczyzna odcina głowę związanej kobiecie. Najprawdopodobniej nie jest to ta sama dziewczyna, która na początku nagrania tańczy. Dwie podobne osoby zestawiono jednak ze sobą celowo na jednym materiale.

Nagranie jest tak drastyczne, że nikt nie powinien go oglądać. Dlatego przestrzegamy, jeżeli kiedykolwiek natkniesz się na nagranie z Azjatką tańczącą w toalecie - natychmiast je wyłącz. Nie klikaj!

Zobacz także: TikTokerki oceniają poczynania Andrzeja Dudy
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić