aktualizacja 

Fortuna wygrana w zdrapce! Poznaniak zapłacił za nią tylko 5 złotych

163

O ogromny szczęściu może mówić poznaniak, który zdecydował się na zakup zdrapki Lotto za 5 zł. Szczęśliwiec "wydrapał" główną nagrodę i wzbogacił się o ogromną sumę pieniędzy. To nasza #DziennaDawkaDobregoNewsa.

Fortuna wygrana w zdrapce! Poznaniak zapłacił za nią tylko 5 złotych
Wygrana padła w centrum handlowym Posnania (Lotto, Wikimedia Commons)

Wyjątkowo dobrze rozpoczęła się wiosna dla jednego z poznaniaków. 21 marca w kolekturze przy ulicy Pleszewskiej 1, czyli w popularnej galerii handlowej Poznania, udało się zakupić zwycięską zdrapkę Lotto. Szczęśliwy wybór padł na "Retro Kasę", kosztującą 5 złotych.

Poznaniakowi udało się "wydrapać" główną nagrodę pieniężną. Oznacza to, że szczęśliwiec wzbogaci się aż o 180 tysięcy złotych. Aby zdobyć tak dużą sumę, należało znaleźć na zdrapce diament. Widniejąca przy nim kwota oznaczała wygraną. Należy pamiętać, że kwota, która trafi na konto zwycięzcy, będzie niższa o 10 proc., ze względu na konieczność zapłacenia podatku od wygranej.

To nie pierwszy raz w tym miesiącu, gdy szczęście spotyka kogoś w Wielkopolsce. Okazuje się bowiem, że oprócz dużej wygranej w Poznaniu los uśmiechnął się również do miłośnika zdrapek w Puszczykowie. Kosztująca 3 złote, wyjątkowa zdrapka "I love krzyżówka" została sprzedana w kolekturze przy ulicy Poznańskiej 76. Tam też padła główna wygrana, która wyniosła 40 tysięcy złotych.

Zobacz także: Mieszane reakcje po przemówieniu Zełenskiego w Bundestagu. "Ich to przerasta"
Autor: GGG
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić