Natalia Bogucka| 
aktualizacja 

Francuz oskarżony o wykorzystanie ponad 300 dzieci. Grozi mu rozstrzelanie

335

Indonezyjskie władze aresztowały obywatela Francji podejrzanego o wykorzystanie seksualne 305 dzieci. 65-latkowi grozi kara śmierci przez rozstrzelanie.

Francuz oskarżony o wykorzystanie ponad 300 dzieci. Grozi mu rozstrzelanie
Francuz molestował ponad 300 dzieci (PAP, EPA, KHAIRUL BASYAR)

Policja przekazała, że Francois Camille Abello został aresztowany w pokoju hotelowym w Dżakarcie. Znaleziono go tam z dwiema nagimi dziewczynkami. Funkcjonariusze zatrzymali go po otrzymaniu informacji od okolicznych mieszkańców, którzy podejrzewali, że Francuz wykorzystuje w hotelu dzieci.

Na komputerze mężczyzny znaleziono filmy. Wynika z nich, że mężczyzna współżył z 305 dziećmi w wieku od 10 do 17 lat. Śledczy podejrzewają, że jego ofiar może być jeszcze więcej.

65-letni emeryt zwabiał dzieci, oferując im pracę w modelingu. Za uprawianie z nim seksu oferował od 250 tysięcy do miliona rupli (od 69 do 276 zł). Dzieci, które odmówiły, były przez niego bite.

Nadal badamy, czy wykorzystywał swoje ofiary również w celach ekonomicznych za pośrednictwem mediów społecznościowych lub innych platform internetowych - powiedział szef policji w Dżakarcie, Nana Sudjana.

Francuz nie chciał współpracować ze śledczymi. Jeśli zostanie uznany za winnego, grozi mu kara śmierci przez rozstrzelanie.

Zobacz także: Antykoncepcja po pakistańsku

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić