Google wywołało zamieszanie. Chodzi o tajemnicze przejście

128

Użytkownik Google Maps wywołał debatę po przesłaniu tajemniczego zdjęcia. Internauci stworzyli szereg teorii na temat tego, co to może być.

Google wywołało zamieszanie. Chodzi o tajemnicze przejście
Tajemnicza budowla (Reddit)

Jedno ze zdjęć na Google Maps zaciekawiło miliony osób. Internauci przekopali cały internet, aby dowiedzieć się, co to może być.

Tajemnicze drzwi wydają się być wyrzeźbione w kamiennej konstrukcji na zboczu góry. Jeden użytkownik napisał: "Wydaje się, że to jest w Turcji, między Burdur a Denizli".

W tej części kraju jest wiele starożytnych greckich miast. Ta rzecz może być częścią takiego stanowiska archeologicznego. Najbliższe wydaje się być "Kibyra", ale wciąż jest dość daleko" - dodał inny internauta.

Turcja, a może Uran?

Jest wielce prawdopodobne, że miejsce znajduje się w Turcji. Istnieje także teoria, że może być to planeta Uran, jednak jest zbyt mało danych, aby to potwierdzić, żartuje internauta.

Fani Map Google często znajdują w tej popularnej witrynie ciekawe obrazy. Niedawno odkryto wyspę, która jest częścią Polinezji Francuskiej na południowym Pacyfiku i nie można jej odwiedzać.

Zobacz także: Zgorzelski odpowiada Braunowi. Cięta riposta
Autor: JAR
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić