Harry znowu to zrobił. Karol i William wyrwą sobie resztki włosów z głowy

51

Książę Harry i Meghan Markle zdecydowali się na współpracę z Apple TV+. W jej ramach ma powstać cykl dokumentów o zdrowiu psychicznym, w którym weźmie udział sam brytyjski arystokrata. Ten pomysł wprawił jego ojca, brata i babcię w prawdziwe przerażenie. Tak przynajmniej twierdzi ekspert.

Harry znowu to zrobił. Karol i William wyrwą sobie resztki włosów z głowy
Książę Harry bierze udział w dokumencie o zdrowiu psychicznym. To miało wprawić jego ojca i babcię w prawdziwe przerażenie (Getty Images, Max Mumby/Indigo/Contributor)

Produkcja, przy której współpracowała m.in. Oprah Winfrey, nosi tytuł "The Me You Can't See" (ang. "Ja, którego nie widać"). Książę Harry zdecydował się osobiście wystąpić w dokumencie i podzielić się doświadczeniami z okresu, gdy przechodził kryzys po śmierci księżnej Diany Spencer, swojej matki. Przyznał między innymi, że zdarzało mu się zagłuszać ból alkoholem i narkotykami.

Byłem gotów pić alkohol, zażywać narkotyki, próbowałem robić rzeczy, które sprawiały, że czułem się mniej smutny. Nie dlatego, że to sprawiało mi przyjemność, ale dlatego, że próbowałem coś zamaskować – mówił książę Harry w dokumencie "The Me You Can't See".

Królowa nie chce, by książę Harry mówił o swoim zdrowiu psychicznym?

W dokumencie padły także poważne zarzuty pod adresem członków brytyjskiej rodziny królewskiej. Książę Harry twierdził, że bliscy nie okazali mu wystarczającego wsparcia po śmierci matki, oczekując, że sam poradzi sobie z żałobą.

Zobacz także: Zobacz też: Harry i William – co wydarzyło się między braćmi po pogrzebie Filipa?

Na temat wystąpienia księcia Harry'ego zabrał głos Phil Dampier. Ekspert od brytyjskiej rodziny królewskiej uważa, że decyzja syna i wnuka, aby wyciągnąć na światło dzienne tak prywatne kwestie, wprawiła księcia Karola i królową Elżbietę w zdenerwowanie. Taki sam stosunek do zachowania brata ma rzekomo również książę William.

Członkowie rodziny królewskiej będą przerażeni, a Karol i William zaczną wyrywać sobie z głowy resztki włosów, gdy książę Sussex opowie o swoim zdrowiu psychicznym. Oczywiście musimy szanować zdrowie psychiczne księcia Harry'ego, ale należy się zastanowić – kiedy on przestanie? Jak długo jeszcze może to robić? – wyjaśnia Phil Dampier w rozmowie z "The Sun".

Sam książę Harry zapowiada, że nadal będzie otwarcie mówił o swoim stanie psychicznym. Jak tłumaczy, do tej pory milczał pod presją rodziny królewskiej, jednak – wzorem księżnej Diany – woli głośno mówić o nawet najtrudniejszych kwestiach.

Mam w sobie cholernie dużo z mojej mamy. Jedynym sposobem na uwolnienie się i ucieczkę jest powiedzenie prawdy. Nigdy nie zostanę zmuszony do milczenia – zapowiedział książę Harry cytowany przez "Mirror".
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić