aktualizacja 

Horror na nowojorskiej stacji metra. Roztrzaskał kobiecie czaszkę

153

Na jednej ze stacji metra w Nowym Jorku rozegrały się przerażające wydarzenia. Pasażerka została napadnięta przez złodzieja. Bandyta nie poprzestał tylko na zabraniu łupu, lecz także m.in. z całej siły uderzył ofiarę młotkiem. Roztrzaskał jej czaszkę.

Horror na nowojorskiej stacji metra. Roztrzaskał kobiecie czaszkę
Nagranie z monitoringu (Twitter)

Jak podaje Fox News, do ataku na kobietę – pracownicę służby zdrowia – doszło, gdy wracała z pracy do domu. Wchodziła właśnie na stację metra Queens Plaza w Queens, kiedy za jej plecami pojawił się przyszły oprawca.

Atak w metrze. W jakim stanie jest napadnięta kobieta?

Niespodziewanie napastnik zaczął z wielką siłą okładać ofiarę młotkiem, wcześniej spychając ją ze schodów. Po wszystkim zbiegł pieszo z ukradzioną torebką. W wyniku ataku kobieta doznała licznych obrażeń, z których najpoważniejszym okazało się złamanie kości czaszki.

To była niesprowokowana, brutalna i przerażająca zbrodnia na kobiecie, która właśnie próbowała wrócić do domu po dniu spędzonym w pracy – kobiecie, która poświęciła swoje życie pomaganiu innym – podkreślił detektyw James Essig (Fox News).
Trwa ładowanie wpisu:twitter

Według ustaleń CNN napadnięta kobieta nazywa się Nina Rothschild i ma 57 lat. Po ataku – który nastąpił zaledwie kwadrans po tym, jak wyszła z pracy – została przetransportowana do Cornell Medical Center.

W nowojorskim metrze regularnie dochodzi do przestępstw. Zaledwie sześć dni przed napaścią na 57-latkę Eric Adams, burmistrz Nowego Jorku, zapowiedział, że dołoży wszelkich starań, by stało się ono bezpieczniejszym miejscem.

Zobacz także: Money. To się liczy
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić