Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
GGG
|

Horror w windzie! Myśleli, że są skazani na śmierć

12
Podziel się

Trzy osoby niemalże utonęły w zalanej przez wodę windzie w Nebrasce. Chwile grozy zostały nagrane kamerą telefonu przez jedną z nich. Na szczęście uwięzionej grupie udało się uciec.

Horror w windzie! Myśleli, że są skazani na śmierć
Winda była zalana wodą (YouTube)
bELhKQUl

To groźnego incydentu doszło 7 sierpnia w amerykańskim mieście Omaha w stanie Nebraska. Tony Luu i jego dwójka przyjaciół weszli do windy jednego z budynków. Grupa chciała udać się na jak najwyższe piętro, aby obserwować stamtąd zniszczenia spowodowane przez ciągłe gradobicie i gwałtowną powódź. Niestety nie przewidzieli, że żywioł może dotknąć również ich.

Przyjaciele utknęli w windzie po tym, jak woda wdarła się do jej wnętrza z holu. To właśnie wtedy Tony Luu wpadł na pomysł, aby zacząć nagrywać przerażające chwile kamerą swojego telefonu. Grupa zdała sobie sprawę z powagi sytuacji, gdy poziom wody przekroczył wysokość ich żołądków. Na nagraniu widać, jak jedna z kobiet wzywa przez telefon pomoc.

bELhKQUn

Uwięziony tercet wziął sprawy w swoje ręce jeszcze przed przybyciem służb. Udało im się wyważyć drzwi i uciec z windy, z której wylało się wiele litrów wody. Jej poziom miał już wtedy być tak wysoki, że każda z trzech osób musiała stać na poręczy, aby uniknąć zanurzenia. Na szczęście żaden z uczestników incydentu nie wymagał opieki medycznej.

Omaha została dotknięta w weekend ulewami, które spowodowały powodzie. National Weather Service poinformował, że woda sięgała nawet na wysokość metra i spowodowała w mieście spore zniszczenia. Przeciążony został cały system kanalizacji. Podczas burzy aż 18 tysięcy osób straciło prąd.

bELhKQUt
Zobacz także: Rekordowa susza zagraża Paranie. Rzeka w Ameryce Południowej osiągnęła niższy poziom wody od 77 lat
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
bELhKQUO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(12)
Unforgiven
3 miesiące temu
"Grupa zdała sobie sprawę z powagi sytuacji, gdy poziom wody przekroczył wysokość ich żołądków." ...nie ma to jak google tłumacz...
Inwestor
3 miesiące temu
Zaraz skończy się lato - będą straszyć poczciwą 4 Falą
Laszlo
3 miesiące temu
Fix w windach jest w suficie wyjscie awaryjne Nie przez wode tyjko przez telefon bys zginol gostek
bELhKQUP
Królik
3 miesiące temu
Hmmm do windy? A nie mogli schodami?
senior emeryt
3 miesiące temu
dlaczego w miastach nie gromadzi się deszczówki.tyle tysięcy się marnuje wody.czy nie można wykorzystać miejsc zalanych do tworzenia dokumentacji do odprowadzania i gromadzenia wody na lata które będą bez deszczowe?
vbv
3 miesiące temu
na poręczach stali, to jaka wysoka winda była?
autorze
3 miesiące temu
Tercet? To co oni muzycy jacyś?
żenada
3 miesiące temu
Po minie tego kolesia widać, że to raczej ustawka. Specjalnie wleźli do zalanej windy, żeby udawać, w jakim to niebezpieczeństwie się znaleźli. Social media i parcie na fejm totalnie zryły ludziom mózgi.
...
3 miesiące temu
Hej! Patrzcie! Zaraz zginiemy! Ale będzie fajnie!
Kassander
3 miesiące temu
Jak zwykle brednie pseudoekologów. 77 lat temu nie było jeszcze ocieplenia klimatu a zjawisko wystąpiło. A to że klimat się zmienia? A bodaj to pierwszy raz w dziejach Ziemi... Znów wyginie kilka gatunków zwierząt i kilka nowych wyewoluje. Nic nowego pod Słońcem.
Rik
3 miesiące temu
Porażka...
czarna masa
3 miesiące temu
chcieli nacieszyć oczy cudzym nieszczęściem?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić