aktualizacja 

"Ile za ten cyrk dostali?". Internauci bezlitośni wobec braci Golec

185

Muzycy zdecydowali się zadbać o swój wizerunek w mediach, który uległ pogorszeniu po wielkiej dyskusji wokół FWK. Internauci wciąż nie szczędzą braciom ostrych słów.

"Ile za ten cyrk dostali?". Internauci bezlitośni wobec braci Golec
Na braci Golec wylał się ostatnio hejt z powodu wsparcia, jakie otrzymali w ramach Funduszu Wsparcia Kultury. (Facebook.com)

Bracia Golec zmierzyli się ostatnio z potężną falą negatywnych komentarzy pod swoim adresem. Krytykę internautów wywołała wiadomość o wysokości dotacji, jaką mieli otrzymać bracia Golec uOrkiestra z Funduszu Wsparcia Kultury. Zespołowi chciano przyznać aż 1,8 mln złotych na "przetrwanie" pandemii koronawirusa.

Na razie nie wiadomo jednak, czy pieniądze trafią na ich konto. W odpowiedzi na społeczne oburzenie minister Gliński wstrzymał przyznanie środków do odwołania.

Łukasz i Paweł Golcowie zaczęli otrzymywać nawet groźby z ww. powodu. Fani zespołu żądali także, by zespół przekazał pieniądze z ministerstwa np. na szpitale.

Atmosfera wokół góralskiego zespołu zdaje się być wciąż nieco napięta. Bracia Golec opublikowali bowiem w mediach społecznościowych nagranie, na którym widać jak muzycy oddają krew w szpitalu w Żywcu i jednocześnie zachęcają do tego samego swoich fanów. Pod filmem pojawiły się uszczypliwe komentarze.

Każdy z nas ma w sobie coś bezcennego. Coś, czego nie można kupić, ale czym można się podzielić. Nasza krew może uratować czyjeś życie, a ponieważ krwi brakuje w szpitalach, dołączamy do grona krwiodawców, do czego Was także namawiamy! - czytamy na profilu Golec uOrkiestra.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Większość fanów pochwaliło inicjatywę i apel Golców. Znaleźli się jednak i tacy, którzy doszukiwali się drugiego dna.

Ile za ten cyrk dostali? W kraju są tysiące krwiodawców którzy oddali dziesiątki litrów i żaden z nich się nie chwali, jak ci pożal się celebryci, którzy prawdopodobnie robią to na pokaz, czym przynoszą sobie tylko ujmę - tak jak to zrobił nasz pożałowania prezydent - pisze jeden z internautów
Można to zrobić bez kamer... - komentuje nagranie inny użytkownik Facebooka.
Jacy oni Prawi i Sprawiedliwi. Szok - piszą internauci.
Zobacz także: Pieniądze dla artystów. Paweł Kukiz pisze list do Piotra Glińskiego. Zdradza szczegóły
Autor: ESO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić