aktualizacja 

Jackowski powąchał zdjęcie Bidena. Wtedy ujrzał wizję

Prezydent USA Joe Biden ma za sobą wizytę w Polsce. Do tego wydarzenia nawiązał jasnowidz Krzysztof Jackowski. Profeta podzielił się kolejną wizją. O przeczuciach mówił krótko po tym, jak powąchał zdjęcie Joe Bidena i Andrzeja Dudy.

Jackowski powąchał zdjęcie Bidena. Wtedy ujrzał wizję
Krzysztof Jackowski ze zdjęciem Joe Bidena (YouTube)

Krzysztof Jackowski cieszy się niemałą popularnością. Wiele osób z zaciekawieniem śledzi jego transmisje na YouTube. Właśnie za pośrednictwem tego serwisu profeta dzieli się przeczuciami.

Oczywiście jego słowa należy analizować z przymrużeniem oka. Czasami Jackowski miał rację, ale niejednokrotnie zdarzało się też tak, że jego wynurzenia totalnie rozmijały się z rzeczywistością.

Podczas ostatniej audycji Jackowski posiłkował się rekwizytami. Przygotował sobie między innymi zdjęcia Joe Bidena i Andrzeja Dudy. W pewnym momencie dotknął i powąchał fotografię amerykańskiego prezydenta.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Przepowiednia Jackowskiego na 2023 rok

Przez chwilę się zamyślił. Następnie przemówił do fanów, chcąc omówić swoje przeczucia.

Prezydent Biden przyjechał z nastawieniem zakończenia tej wojny, bo ta wojna zaczyna być niekorzystna. Mam wrażenie, że w rozmowie z Zełenskim mógł zostać zaskoczony. Biden pokazał mu pewne realia, które... zostawmy to - uciął temat.

Jackowski mówił jeszcze, że prezydent Ukrainy otrzymał "pewną propozycję" od Joe Bidena. Jasnowidz nie chciał jednak ujawnić, o co dokładnie chodzi.

Krzysztof Jackowski mówi o trzech zadaniach dla Polski

W pewnym momencie Jackowski chwycił również zdjęcie prezydenta Polski Andrzeja Dudy. Wówczas stwierdził, że nasz kraj dostanie od Stanów Zjednoczonych trzy zadania.

Pierwsze z nich ma polegać na obronie granicy z Białorusią. Jackowski zapowiedział poza tym, że dojdzie do zwiększenia poboru do wojska. Profeta podkreślił, że nie będzie to jednak oznaczać, że w Polsce toczone będą działania wojenne. Później mówił jeszcze o tym, że w kwietniu ma nastąpić przełom w kontekście wojny w Ukrainie.

Autor: MDO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić