Była żona Jakimowicza zdradza, jakim jest człowiekiem

100

Jarosław Jakimowicz znany jest ze swoich konserwatywnych poglądów i sympatii dla partii rządzącej. Była żona zdradziła, że jego poglądy mają wpływ na relacje rodzinne.

Była żona Jakimowicza zdradza, jakim jest człowiekiem
Była żona Jarosława Jakimowicza zdradziła, jakim jest człowiekiem. (AKPA)

To była wielka miłość. Joanna Sarapata i Jarosław Jakimowicz tworzyli jedną z ciekawszych par początku lat 00. Choć relacja nie przetrwała próby czasu, para doczekała się syna. Joanna Sarapata w rozmowie z Faktem zdradziła, jakie relacje panują między nimi.

Okazuje się, że młody Jakimowicz ma problemy z tym, jakie poglądy reprezentuje jego ojciec. Gwiazdor TVP znany jest ze swojej sympatii do partii rządzącej. Okazało się, że stanowi to dość poważną przeszkodę w relacjach z synem, który sam interesuje się polityką, ale tak, jak matka jest zdecydowanie bardziej liberalny.

Mamy wspólnego syna, który studiuje politykę w Londynie. I on miał z tym duży problem. (...) Powiedziałam Jovanowi, że nie ma znaczenia, jakie kto ma poglądy. Rodzina to rodzina, żadna polityka, żadna religia nie powinna ludzi rozdzielać - przyznała w rozmowie z Faktem była żona Jakimowicza

Okazuje się jednak, że sam aktor jest otwarty na różnorodność światopoglądową. Choć jego wypowiedzi mogą często świadczyć o czymś zupełnie innym, była żona zapewnia, że Jakimowicz potrafi rozmawiać z każdym.

Jarek zawsze miał jasne poglądy i to za bardzo się nie zmieniło. To jest człowiek, który jak miał coś do powiedzenia, to mówił i się nie bał. On bardzo dużo czytał, miał jasny stosunek do ludzi innych religii i kultur, zawsze potrafił z nimi, jak to się mówi, pić kawę i rozmawiać - powiedziała w rozmowie z Faktem Joanna Sarapata.
Zobacz także: Jarosław Jakimowicz ostro o Michale Wiśniewskim: "To jest bardzo nieszczera osoba"
Autor: MMC
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić