Jan Borysewicz o Kukizie: "ty g*oju". Fani poszli o jeden krok dalej

735

Jan Borysewicz przyłączył się do grona gwiazd, które krytykują Pawła Kukiza po środowych obradach Sejmu. Lider Lady Pank wymazał także nazwisko Kukiza z ich wspólnej płyty. Fani przyłączyli się i w geście solidarności zaczęli robić to samo ze swoimi egzemplarzami.

Jan Borysewicz o Kukizie: "ty g*oju". Fani poszli o jeden krok dalej
Fani niszczą płyty Pawła Kukiza. (AKPA, Facebook)

Paweł Kukiz i jego posłowie poparli w środę ustawę znaną jako "lex TVN", która ma ograniczyć media z zagranicznym kapitałem. Pod adresem polityka padło od wczoraj wiele ostrych słów, a byli koledzy z branży nie szczędzą mu krytyki.

Jan Borysewicz ostro o Kukizie

Jednym z nich jest gitarzysta Lady Pank, Jan Borysewicz. W swoich mediach społecznościowych zamieścił zdjęcie z okładką płyty, którą przed laty nagrał z Kukizem. Nazwisko Kukiza zostało jednak przekreślone markerem.

Niestety, ja nie jestem tym zaskoczony, bo nawet jak był moim kolegą, to i tak nigdy nie można było na niego liczyć... Boję się o moją Polskę – napisał pod fotografią lider Lady Pank.
Trwa ładowanie wpisu:facebook

Zachowanie muzyka poparli jego fani. W komentarzach pod postem dali do zrozumienia, że w pełni popierają słowa muzyka. Niektórzy pochwalili się zdjęciami swoich płyt duetu, które zniszczyli, lub wykreślili z nich nazwisko Kukiza.

"Czekam na jakieś wspólne oświadczenie polskich muzyków. Takiego zdrajcę należy wykluczyć ze środowiska artystów muzyków w Polsce", "BRAWO, PANIE JANIE", "Szkoda Panie Janku potencjału i energii, jaką wnosił Pan, współpracując z tym sprzedajnym pajacem" - czytamy w komentarzach.

Wcześniej o Kukizie wypowiedział się także inny członek Lady Pank. Janusz Panasewicz nie przebierał w słowach i jeszcze dosadniej skomentował całą sytuację.

Zawsze byłem wstrzemięźliwy co do tego osobnika (wiadomo; muzyk, fajny kolega etc.), ale to, co stało się dziś, na oczach ludzi, jest jednoznaczne. Wstydzę się każdego dnia, kiedy przyszło mi podać ci rękę, ty gnoju - napisał Panasewicz.
Zobacz także: Radosław Sikorski bezwzględny dla Kukiza. Tak się tłumaczy
Autor: ABA
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić