Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
Ewelina Kolecka
|

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Maciej Stuhr publikuje ważny apel

23
Podziel się:

Cała Polska śledziła doniesienia na temat pobytu Jerzego Stuhra w szpitalu. Trafił tam z powodu podejrzenia udaru mózgu. Ostatecznie popularny aktor opuścił placówkę medyczną. Maciej Stuhr skomentował ostatnie wydarzenia w mediach społecznościowych.

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Maciej Stuhr publikuje ważny apel
Maciej Stuhr zabrał głos na temat pobytu swojego ojca w szpitalu (Getty Images, NurPhoto , Contributor)

Jerzy Stuhr trafił do szpitala w stanie ciężkim. Z czasem jednak zdrowie aktora zaczęło się poprawiać, o czym poinformował Maciej Stuhr w rozmowie z magazynem "Fakt".

Tata powoli dochodzi do siebie. Teraz potrzebujemy spokoju – cytuje syna Jerzego Stuhra "Fakt".

Jerzy Stuhr wyszedł ze szpitala. Maciej Stuhr o stanie zdrowia ojca

Z okazji powrotu ojca do domu Maciej Stuhr zamieścił wpis na Facebooku. Aktor podziękował wszystkim osobom, które w ostatnich tygodniach wspierały jego rodzinę.

Ponieważ mój Tato nie dorobił się póki co Facebooka, w jego i rodziny imieniu bardzo pragniemy podziękować wszystkim, którzy pomogli nam w ostatnich tygodniach! – napisał Maciej Stuhr na Facebooku.
Zobacz także: Zobacz też: Barbara Stuhr o fundacji: "Lekarze nia mają czasu, żeby wpsierać psychicznie pacjentów"

Maciej Stuhr podkreślił ciężką pracę pracowników medycznych, którzy leczyli jego ojca. Zaapelował również do użytkowników Facebooka, aby nie lekceważyli objawów udaru u bliskich. Poradził, aby w takich przypadkach natychmiast dzwonili po pogotowie, ponieważ pierwsze godziny są kluczowe dla stanu zdrowia chorego.

W przypadku udaru mózgu, absolutnie kluczowe są pierwsze godziny. (...) Nie dzwońcie po wujka Mietka, który jest lekarzem, nie wieźcie autem pacjenta do szpitala – dzwońcie na 112. To najlepszy rodzaj pomocy, który taki człowiek może otrzymać! – wyjaśnił Maciej Stuhr na Facebooku.
Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(23)
œœœœ
2 lata temu
nie korzystam z służby zdrowia, bo mi nie odpowiada i taki mam plan. Ci którzy korzystają są naprawdę poszkodowani i płacą. Profilaktyka mniej kosztuje. Pierwsze co należy zrobić, to kupić wagę, ważyć się i kupić aspirynę i oliwę.
CNNNC
2 lata temu
Zadnego kwiatka . O wiencu zapomnij
MSAM
2 lata temu
Jeśli Was Ty nie obchodzi to po co te komentarze. Ludzie! Jesteście pełni zawiści. Nie widzicie tego?A najgorsze jest to, że większość z tych służących z nieszczęścia to prawdopodobnie katolicy. Myślę, że właśnie za takich 'Polaków'należy się wstydzić.
zik
2 lata temu
To panowie, którzy wstydzą się bycia Polakami. Zresztą czy nimi są??...
zik
2 lata temu
Do mot nikt mi nie płaci i pewnie wszystkim tu piszącym także. A jeśli masz jakieś namiary, to daj, bo można by połączyć przyjemne z pożytecznym.
Racjonalista
2 lata temu
"Panie rogacz" pośmiejmy się trochę z tego! Może jakiś żarcik tej sprawie jak na temat katastrofy smoleńskiej?
PZz
2 lata temu
Nic o PiS-ie? Sztur co z Tobą? Otrząśnij się!
Kamila
2 lata temu
To że Pan Jerzy powiedział głośno o swoich poglądach to znaczy że macie prawo mu ubliżać i jechać po jego rodzinie, ludzie ogarnijcie się. Bez względu na to jakie kto ma poglądy nie mamy prawa źle życzyć i pisać takie ochydne rzeczy.. To jest wstrętne!!! Doceńcie talent tego człowieka zamiast mu ubliżać!!!!
Rola
2 lata temu
A wstydził się Polski
Brzoza
2 lata temu
To, że nie dorobił się FB, to wina PISu.
Śmierć
2 lata temu
Ten gad wkrótce padnie w domu.
Tom
2 lata temu
Może jakiś teatrzyk
Niestety
2 lata temu
To ze miał udar jest następstwem przebytej radioterapii o czym lekarze nikogo nie informują . W następnej kolejności jest zawał serca. Następstwa radioterapii są długoterminowe,nawet do 10 lat dochodzi do udarów,zawałów serca,zapalenia osierdzia ,mózgu ...
mmm
2 lata temu
kto to?
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić