"Jest przyszłością". Element, bez którego rodzina się rozpadnie

6

Od wielu lat Kate Middleton pozostaje jedną z najbardziej lubianych przedstawicielek brytyjskiej rodziny królewskiej. Jeden z ekspertów od monarchii uważa, że właśnie żona księcia Williama jest "przyszłością", bez której dynastię czeka nieuchronny upadek.

"Jest przyszłością". Element, bez którego rodzina się rozpadnie
Jeśli Kate Middleton zażąda rozwodu z księciem Williamem, dojdzie do rozpadu brytyjskiej rodziny królewskiej? (Getty Images, 2023 Max Mumby/Indigo)

Paul Burrell to jeden z najbardziej uznanych ekspertów od brytyjskiej rodziny królewskiej. Nie bez powodu – przez ponad dekadę pracował jako lokaj tragicznie zmarłej księżnej Diany. Burrell przyznał, że za najbardziej wartościowego członka dynastii panującej uważa nie obecnego króla, jego małżonkę czy następcę tronu, lecz – Kate Middleton.

Bez Kate Middleton brytyjska rodzina królewska upadnie?

Były lokaj księżnej Diany przekonywał w rozmowie z brytyjskim dziennikiem "Mirror", że to właśnie Kate Middleton trzyma brytyjską rodzinę królewską razem. Burrell jest wręcz zdania, że gdyby żona księcia Williama zażądała rozwodu i straciła status członka rodziny panującej, bliskich jej byłego już męża czekałaby prawdziwa katastrofa.

Kate znajduje się w niesamowitej sytuacji, ponieważ tak naprawdę to od niej wszystko zależy, na niej spoczywa przyszłość, to ogromna odpowiedzialność, ponieważ jeśli zdecyduje, że już dłużej nie chce trwać w swoim małżeństwie, to, uważam, rodzina królewska będzie mogła się rozpaść – tłumaczył Paul Burrell w wywiadzie dla "Mirror".

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Zobacz też: Księżna Kate świadkiem w sądzie w sprawie księżnej Meghan?

Paul Burrell uważa również, że Kate Middleton jest bardzo podobna do Diany Spencer. Jak wytłumaczył, w trakcie rządów królowej Elżbiety osobą, w której Brytyjczycy pokładali swoje nadzieje i która stanowiła dla poddanych największą inspirację, była zmarła arystokratka. Teraz nadszedł czas na nową księżnę Walii.

W moich czasach przyszłość wydawała się związana z Dianą Spencer, wówczas naszą przyszłą królową. Teraz spoglądamy w stronę innej księżnej Walii, która pełni te samą rolę co Diana, jest żoną naszego księcia Walii i to od niej zależy przyszłość monarchii. To nie jest pozycja godna pozazdroszczenia — podsumował Paul Burrell ("Mirror").
Autor: EKO
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić