Jeszcze nie ma chłopaka, a już wylicza zasady. Wideo hitem sieci

54

Pewna tiktokera podzieliła się z internautami ośmioma zasadami, których musi przestrzegać jej przyszły chłopak. Lista dotyczy głównie zachowań w mediach społecznościowych. Po publikacji w sieci zawrzało. Kontrowersyjne nagranie w krótkim czasie zebrało blisko trzy miliony wyświetleń.

Jeszcze nie ma chłopaka, a już wylicza zasady. Wideo hitem sieci
Tiktokerka podzieliła się listą zasad, których powinien przestrzegać jej partner (TikTok, thefreakshowcircus)

Użytkowniczka o pseudonimie "thefreakshowcircus" opublikowała krótki filmik ze wskazówkami dla potencjalnego chłopaka. Internautka przedstawiła osiem zasad, których musi przestrzegać facet chcący się z nią umawiać. Film wywołał ogromny odzew w mediach społecznościowych. Tiktokerka już na wstępie zaznaczyła, że reguły nie wszystkim muszą się spodobać.

Powiedziałam o tych zasadach moim kolegom, a oni nazwali mnie psychopatką – opisała.

"Zakaz lajkowania postów innych dziewczyn"

"Thefreakshowcircus" podkreśliła na początku, że prawie każdy z jej byłych przestrzegał wymienionych reguł. – Jeśli myślisz sobie: "O mój Boże, nigdy nie mógłbym ich przestrzegać", to w porządku. Ktoś inny będzie to robić – stwierdziła.

Pierwsza zasada mówi o poprzednich romansach. Tiktokerka wskazuje, że jej chłopak nie powinien utrzymywać z byłymi partnerkami kontaktu na Instagramie.

Musisz zablokować każdego, z kim miałeś romantyczną relację. Oczywiście dotyczy to ludzi, z którymi spałeś, ale jeśli się dowiem, że trzymałeś jakąś dziewczynę za rękę i nadal ją śledzisz na Instagramie, to z nami koniec – opisuje internautka.

Drugi punkt mówi, że chłopak nie powinien obserwować nowych kobiet na Instagramie. Kolejna zasada dotyczy zakazu wyszukiwania na portalu społecznościowym jakichkolwiek dziewczyn.

Numer cztery. Zakaz "lajkowania" zdjęć innych kobiet. Każdy facet wie, że jego partnerka tego nie lubi – wyjaśnia "thefreakshowcircus".

Następna reguła mówi, że chłopak nie powinien odpowiadać na relacje innych dziewczyn. Kolejny punkt dotyczy kobiet pojawiających się na karcie "Odkrywaj" na Instagramie. – Nie powinnam widzieć u ciebie więcej niż jednej dziewczyny na stronę. Wszyscy wiemy, że posty, które się tam wyświetlają, dotyczą tego, w co najczęściej klikamy – tłumaczy Tiktokerka.

Numer siedem. Jeżeli dziewczyna opublikuje więcej niż jedno zdjęcie w bikini z rzędu, musisz przestać ją obserwować – wskazuje "thefreakshowcircus".

Ostatnia reguła mówi o zakazie klikania w linki na profilach innych osób.

Filmy dla dorosłych są bezpłatne. Jestem w stanie poradzić sobie z faktem, że chcesz poświęcać komuś innemu swój czas, ale dawanie pieniędzy innym dziewczynom? To nie do przyjęcia – podsumowuje tiktokerka.
Trwa ładowanie wpisu:tiktok

Przedstawiła zasady dla potencjalnego chłopaka. Internauci oburzeni

Film w krótkim czasie zebrał blisko trzy miliony wyświetleń. W sieci trwa dyskusja na temat zasad przedstawionych przez użytkowniczkę TikToka. Większość osób mocno skrytykowała ten pomysł. Podkreślano, że kobieta powinna popracować nad pewnością siebie.

Jeżeli ktoś będzie chciał cię zdradzić, to i tak znajdzie sposób, żeby to zrobić – napisał jeden z komentujących.
Jestem w stanie zgodzić się z częścią tej listy, ale niektóre punkty są całkowicie niedorzeczne – dodał kolejny.

Obejrzyj także: Coming out pomaga w karierze na TikToku?

Autor: JKM
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić