Karolina Woźniak| 

Julia Wróblewska chce wyprowadzić się z Polski? Zaskakująca decyzja

285

Julia Wróblewska to aktorka, którą niedawno mogliśmy oglądać w filmie "Listy do M.". W 2006 roku zadebiutowała w filmie Ryszarda Zatorskiego "Tylko mnie kochaj". Teraz planuje wyjechać za granicę.

Julia Wróblewska chce wyprowadzić się z Polski? Zaskakująca decyzja
Julia Wróblewska wyjedzie z Polski? (Twitter.com, Dzień Dobry TVN)

Po wyborach prezydenckich 2020 coraz więcej osób mówiło o emigracji. Wśród celebrytów, którzy chcieliby wyjechać z kraju, znalazła się również Julia Wróblewska. Czy młoda aktorka chce podbić zagraniczny rynek?

Decyzja o wyjeździe za granice jest jednak związana z "zachowaniem ludzi". Jedna z fanek zapytała gwiazdę, dlaczego myśli o emigracji. Ta odpowiedziała jej krótko:

Mentalność ludzi... To nie moja bajka. Nie chcę żyć w państwie pełnym nienawiści, w państwie, w którym religia dyktuje prawo (jestem agnostyczką, nie katoliczką i większość ludzi się rzuca i próbuje mnie namawiać i sprowadzać na "dobrą drogę") i w którym niektórzy bezrobotni dostają więcej pieniędzy niż ludzie na etacie

Julia Wróblewska chce wyprowadzić się z Polski? Dokąd poleci?

Kiedy Julia Wróblewska zamierza wyjechać za granicę? W rozmowie z Plejadą przyznała, że myślała o tym już od dawna, ale nie wyjedzie wcześniej niż za 2 lata. Powodem jest chęć skończenia studiów.

Gdzie aktorka znana z "M jak Miłość" chciałaby wyjechać? Jej celem była Hiszpania, ale "trochę się pozmieniało" - tłumaczy. Wróblewska wciąż szuka miejsca, w którym mogłaby zamieszkać po wyjeździe z Polski. 21-latka podkreśliła również, że to nie będzie oznaczać końca jej kariery. "To nie są czasy, że jak ktoś wyjeżdża, to znika. Jak mamy Internet, mamy wszystko. Mamy łatwiej".

Zobacz także: Zobacz także: Beata Kozidrak wiele zawdzięcza rodzinie. Jedna z córek poszła w jej ślady
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić