o2 - Serce Internetu
Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
  • QUIZY
Wróć na
JAR
|

Katastrofa miliardera w Brazylii. Zginął z całą rodziną

294
Podziel się

Celso Silveira Mello Filho, jeden z najbogatszych ludzi w Brazylii, zginął w katastrofie samolotu. Na pokładzie było także sześć innych osób.

Katastrofa miliardera w Brazylii. Zginął z całą rodziną
Katastrofa miliardera w Brazylii. Zginął z całą rodziną (Youtube)
bEEqOiMl

Brazylia pogrążona jest w żałobie. W wypadku lotniczym zginął miliarder Celso Silveira Mello Filho (73 l.), razem z żoną, córką i dwoma synami. Śmierć poniosły także dwie inne osoby z załogi.

Samolot King Air 360, rozbił się około godziny 9:00, wkrótce po starcie. Zdjęcia zarejestrowane przez kamery bezpieczeństwa pokazały, że samolot stanął w płomieniach, gdy uderzył w kampus uniwersytecki w mieście Piracicaba.

bEEqOiMn

Celso był bratem innego miliardera Rubensa Ometta Silveiry Mello, prezesa Cosan, głównego producenta trzciny cukrowej i etanolu w Brazylii.

Gigant cukrowy w Brazylii

Jak czytamy w brazylijskich mediach, ich firma rozpoczęła działalność od jednego młyna trzciny cukrowej w Sao Paulo, a po kilku latach stała się jednym z największych na świecie producentów trzciny cukrowej i etanolu. Posiada notowaną na giełdzie spółkę.

Majątek Celso Silveiry Mello Filho szacowany jest na 8 mld reali brazylijskich, czyli ok. 6 mld złotych. Kondolencje rodzinom zmarłych w katastrofie złożył między innymi burmistrz Sao Paulo, Joao Doria.

bEEqOiMt
Śmierć biznesmena Celso Silveiry Mello, jego żony Marii Luizy i trójki dzieci w katastrofie lotniczej w São Paulo jest przygnębiająca. Łączę się w bólu z członkami rodziny, a także z rodzinami pilotów samolotu, którzy także stracili życie - napisał w mediach społecznościowych.
Zobacz także: WHO wzywa narody do dzielenia się szczepionkami. Szczególnie z najbiedniejszymi
bEEqOiMO
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(294)
To Ja
2 tyg. temu
Ja też widziałem samolot w Warszawie,duży był ale nie leciał tylko stał,ale inny leciał .
Spec od katas...
2 tyg. temu
Ciułał, ciułał i dochrapał się. Przestroga dla innych idiotów z tej półki: pewnie jego samolot pilotował niedouczony spec z pewnego grajdołka w środkowej Europie.
Bollo
2 tyg. temu
Katastrofa miliardera czy samolotu? Sześć innych osób było, nie tych samych? Serio? Dziękuję, dalej nie czytam.
bEEqOiMP
Max
2 tyg. temu
Zeczywiscie ta informacja wniesie wiele do naszego życia . Barwna postać rozpoznawalna w szczególności w Beskidzie niskim
Mapka
2 tyg. temu
I koztusze się nie wykupił ?
Q2...
2 tyg. temu
no i tyle.
AntyPiS
2 tyg. temu
Ja bym tam wysłał Don Antonio na zbadanie tej sprawy!
I TYLKO TYLE
2 tyg. temu
TAK TO WIECZNA PRAWDA WYZYSK OGROMNY NIE PRZYNOSI SZCZĘŚCIA .I NIESTETY BOGATY NIE LICZY SIĘ Z BIEDNIEJSZYM KASTY SIĘ POPIERAJĄ TWORZĄ SIĘ KLANY MYŚLĄCE ŻE PIENIĄDZ DA IM PRZEDŁUŻENIE ŻYCIA A TAK NIE JEST .DO TYCH PAZERNYCH LUDZI W ŻYCIE WKRACZA ZAKŁAMANIE PYCHA BUTA I CZĘSTO KOŃCZY SIĘ TAK JAK I U NASZYCH BOGACZY CO TO MYŚLELI ŻE I WODY JEZIORA SĄ IM POSŁUSZNE .A TO WEDŁUG MNIE PRYMITYW
Znawiec
2 tyg. temu
Coś dużo tych miliarderów ostatnio GINIE W RÓŻNYCH KATASTROFACH.
iza
2 tyg. temu
Gościu "reporter" chodzi o biznesmena, którego imperium wyrosło w lesie? Czyli od grzybów i jagód do poprzez paste BHP po, Ciech i autostrdą do ....?
Lucyfer
2 tyg. temu
katolicki kraj miłujących boga dobrych ludzi.... zapraszam do siebie. uwielbiam wasza nienawiść. żywię się nią.
Protasiewicz
2 tyg. temu
Holandia i aids.wygrywa kongres.
Iza
2 tyg. temu
brat go zabił
bEEqOiMH
!!!
2 tyg. temu
Nasi oprawcy też skończą w piekle. Z całymi rodzinami.
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić