Sprawdzamy pogodę dla Ciebie...
Wróć na
JAR
|

Katastrofa miliardera w Brazylii. Zginął z całą rodziną

293
Podziel się:

Celso Silveira Mello Filho, jeden z najbogatszych ludzi w Brazylii, zginął w katastrofie samolotu. Na pokładzie było także sześć innych osób.

Katastrofa miliardera w Brazylii. Zginął z całą rodziną
Katastrofa miliardera w Brazylii. Zginął z całą rodziną (Youtube)

Brazylia pogrążona jest w żałobie. W wypadku lotniczym zginął miliarder Celso Silveira Mello Filho (73 l.), razem z żoną, córką i dwoma synami. Śmierć poniosły także dwie inne osoby z załogi.

Samolot King Air 360, rozbił się około godziny 9:00, wkrótce po starcie. Zdjęcia zarejestrowane przez kamery bezpieczeństwa pokazały, że samolot stanął w płomieniach, gdy uderzył w kampus uniwersytecki w mieście Piracicaba.

Celso był bratem innego miliardera Rubensa Ometta Silveiry Mello, prezesa Cosan, głównego producenta trzciny cukrowej i etanolu w Brazylii.

Gigant cukrowy w Brazylii

Jak czytamy w brazylijskich mediach, ich firma rozpoczęła działalność od jednego młyna trzciny cukrowej w Sao Paulo, a po kilku latach stała się jednym z największych na świecie producentów trzciny cukrowej i etanolu. Posiada notowaną na giełdzie spółkę.

Majątek Celso Silveiry Mello Filho szacowany jest na 8 mld reali brazylijskich, czyli ok. 6 mld złotych. Kondolencje rodzinom zmarłych w katastrofie złożył między innymi burmistrz Sao Paulo, Joao Doria.

Śmierć biznesmena Celso Silveiry Mello, jego żony Marii Luizy i trójki dzieci w katastrofie lotniczej w São Paulo jest przygnębiająca. Łączę się w bólu z członkami rodziny, a także z rodzinami pilotów samolotu, którzy także stracili życie - napisał w mediach społecznościowych.
Zobacz także: WHO wzywa narody do dzielenia się szczepionkami. Szczególnie z najbiedniejszymi
Oceń jakość naszego artykułu:
Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Źródło:
o2pl
KOMENTARZE
(293)
Spec od katas...
11 miesięcy temu
Ciułał, ciułał i dochrapał się. Przestroga dla innych idiotów z tej półki: pewnie jego samolot pilotował niedouczony spec z pewnego grajdołka w środkowej Europie.
Bollo
11 miesięcy temu
Katastrofa miliardera czy samolotu? Sześć innych osób było, nie tych samych? Serio? Dziękuję, dalej nie czytam.
Max
11 miesięcy temu
Zeczywiscie ta informacja wniesie wiele do naszego życia . Barwna postać rozpoznawalna w szczególności w Beskidzie niskim
Mapka
11 miesięcy temu
I koztusze się nie wykupił ?
Q2...
11 miesięcy temu
no i tyle.
AntyPiS
11 miesięcy temu
Ja bym tam wysłał Don Antonio na zbadanie tej sprawy!
I TYLKO TYLE
11 miesięcy temu
TAK TO WIECZNA PRAWDA WYZYSK OGROMNY NIE PRZYNOSI SZCZĘŚCIA .I NIESTETY BOGATY NIE LICZY SIĘ Z BIEDNIEJSZYM KASTY SIĘ POPIERAJĄ TWORZĄ SIĘ KLANY MYŚLĄCE ŻE PIENIĄDZ DA IM PRZEDŁUŻENIE ŻYCIA A TAK NIE JEST .DO TYCH PAZERNYCH LUDZI W ŻYCIE WKRACZA ZAKŁAMANIE PYCHA BUTA I CZĘSTO KOŃCZY SIĘ TAK JAK I U NASZYCH BOGACZY CO TO MYŚLELI ŻE I WODY JEZIORA SĄ IM POSŁUSZNE .A TO WEDŁUG MNIE PRYMITYW
Znawiec
11 miesięcy temu
Coś dużo tych miliarderów ostatnio GINIE W RÓŻNYCH KATASTROFACH.
iza
11 miesięcy temu
Gościu "reporter" chodzi o biznesmena, którego imperium wyrosło w lesie? Czyli od grzybów i jagód do poprzez paste BHP po, Ciech i autostrdą do ....?
Lucyfer
11 miesięcy temu
katolicki kraj miłujących boga dobrych ludzi.... zapraszam do siebie. uwielbiam wasza nienawiść. żywię się nią.
Protasiewicz
11 miesięcy temu
Holandia i aids.wygrywa kongres.
Iza
11 miesięcy temu
brat go zabił
!!!
11 miesięcy temu
Nasi oprawcy też skończą w piekle. Z całymi rodzinami.
Bress
11 miesięcy temu
A Kill Bill i inne gady ? Czekamy ...
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić