aktualizacja 

Kim jest żona Kołodziejczaka? Dla niego wyprowadziła się na wieś

122

Michał Kołodziejczak zdecydował, że pojawi się na listach wyborczych Koalicji Obywatelskiej. Co wiemy o życiu prywatnym lidera Agrounii? Kim jest jego żona? Sprawdźcie.

Kim jest żona Kołodziejczaka? Dla niego wyprowadziła się na wieś
Michał Kołodziejczak wystartuje w wyborach z list KO (Instagram)

Michał Kołodziejczak jako lider Agrounii, walczącej o sprawy polskiego rolnictwa przebojem wszedł do polskiej polityki.

Teraz 35-letni właściciel 20-hektarowego gospodarstwa w Orzeżynie pod Łodzią zdecydował, że chce walczyć o miejsce w Sejmie. W Koninie wystartuje z pierwszego miejsca na liście KO.

Młody polityk zasłynął organizacją rolniczych protestów i manifestacji pod szyldem Agrounii.

Dalsza część artykułu pod materiałem wideo

Zobacz także: Stolica znowu sparaliżowana przez rolników? "W Warszawie pojawią się traktory"

Okazuje się jednak, że do stolicy Kołodziejczak przyjeżdżał nie tylko po to by blokować drogi w towarzystwie innych rolników. Jak sam opowiedział w jednym z wywiadów, to właśnie w Warszawie przed laty poznał swoją żonę Katarzynę.

Czy trudno rolnikowi spod Łodzi było namówić dziewczynę z dużego miasta do przeprowadzki na wieś? W rozmowie z "Super Expressem" lider Agrounii zapewniał, że niespecjalnie.

Dziś życie na wsi różni się od tego w mieście właściwie jedną rzeczą: nie stoimy w korkach. Reszta elementów jest bardzo podobna. Po kilku miesiącach naszej znajomości wiedziałem, że to ta jedyna. Żona od razu po ślubie zamieszkała ze mną. Nie miała z tym problemu. Bardzo dobrze odnajduje się w środowisku wiejskim - mówił na łamach tabloidu.

Dobrze oddają to zdjęcia zamieszczane na Instagramie polityka KO. Widać na nich jak rodzina Kołodziejczaków aktywnie spędza czas na łonie natury, są też zdjęcia z rodzinnych imprez.

Żona działacza studiowała w Szkole Głównej Gospodarstwa Wiejskiego.

Jednak odkąd lider Agrounii na poważnie zajął się polityką, praktycznie zniknęła z mediów społecznościowych. Polityk za to chętnie pozuje ze swoją kilkuletnią córką Nataszą.

Autor: BBI
Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem strony Kliknij tutaj, aby wyświetlić