Angelika Karpińska| 

Klocek Lego utknął w nosie 7-latka. Dziecko znalazło go po 2 latach

4

Dziecko z Nowej Zelandii po dwóch latach znalazło klocek Lego, który utknął w jego nosie. Wcześniej lekarze nie mogli go zlokalizować i zakładali, że chłopiec go połknął.

Klocek Lego utknął w nosie 7-latka. Dziecko znalazło go po 2 latach
Klocek Lego przez 2 lata tkwił w nosie dziecka (TVNZ 1)

W 2018 r. Sameer Anwar wepchnął sobie do nozdrza mały klocek Lego. Zaniepokojeni rodzice zabrali chłopca do lekarza rodzinnego. Ten nie mógł jednak znaleźć klocka i założył, że dziecko go połknęło i przedmiot przejdzie przez jego przewód pokarmowy.

Od tamtej pory chłopiec nigdy nie skarżył się na ból, a rodzina zdążyła już zapomnieć o zaginionym klocku. Jednak w niedzielę przedmiot niespodziewanie się odnalazł i okazało się, że przez ten cały czas był w nosie chłopca.

Klocek Lego przez dwa lata tkwił w nosie chłopca

Sameer pochylił się nad blachą ze świeżo upieczonymi babeczkami, by móc je powąchać. Jednak gdy wziął głęboki wdech, od razu zabolał go nos.

Matka chłopca założyła, że wpadły mu do nosa okruchy ciasta. Pomogła dziecku dokładnie wydmuchać nos. Wtedy wypadł z niego zaginiony klocek Lego.

Nigdy nie spodziewaliśmy się czegoś takiego. Klocek Lego wygląda trochę obrzydliwie, ale tak właśnie było. To niewiarygodne - skomentował ojciec chłopca.

Zobacz także: Zrobili mu RTG. Lekarze byli w szoku

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić