Wojciech Darewicz| 
aktualizacja 

Kobieta i mężczyzna wzbudzali podejrzenia. Makabra w walizce

24

Około północy czasu polskiego policjant dostrzegł podejrzaną parę, która poruszała się poboczem mało uczęszczanej drogi. Kobieta i mężczyzna mieli przy sobie walizkę. Kiedy "wiedziony intuicją" policjant zatrzymał ich do kontroli, dokonał przerażającego odkrycia.

Makabra w walizce. Policja otoczyła teren. Trwają poszukiwania
Makabra w walizce. Policja otoczyła teren. Trwają poszukiwania (Getty Images)

Para została aresztowana. Zatrzymania 20-letniej kobiety i 30-letniego mężczyzny dokonano na zalesionych peryferiach Coleford - miasta w Wielkiej Brytanii, znajdującego się w angielskim hrabstwie Gloucestershire.

Makabryczna zawartość walizki

Sytuację opisuje brytyjski "Mirror". Nie podano, co dokładnie wzbudziło podejrzenia policjanta. Wiadomo jednak, że po otwarciu walizki okazało się, że jej zawartość stanowi ludzki tors. Na miejsce natychmiast wysłano dodatkowe patrole.

Zobacz też: Makabryczne zaślubiny "kata Warszawy". Upiorna ceremonia martwego SS-Mana

Na potrzeby śledztwa zabezpieczono drogę, którą szli zatrzymani. Cała A4136 pomiędzy Monmouth a Coleford została zablokowana. Przeszukiwane są pobliskie lasy, powiedział w rozmowie z tabloidem rzecznik policji hrabstwa Gloucestershire. We wtorek chwilę po 23 funkcjonariusz odkrył u podejrzanych ludzkie szczątki, dodał rozmówca gazety.

Aktualnie policja bada odnalezione szczątki. Nie wiadomo, kim jest ofiara. Niewiele wiadomo również o samych aresztowanych. Podano jedynie, że kobieta to 20-latka z Birmingham a jej towarzysz to 30-latek z Wolverhampton.

Makabryczne znalezisko w walizce. Akcja zakrojona na szeroką skalę

Już następnego dnia rano mieszkańcy Coleford mogli obserwować niecodzienne widoki. Teren wokół miasta patrolował helikopter. W kilku miejscach rozstawiono blokady, pojawiły się również specjalne namioty oraz patrole przeszukujących okolice miasta funkcjonariuszy.

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Oceń jakość naszego artykułu:

Twoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.

Zobacz także:
Oferty dla Ciebie
Wystąpił problem z wyświetleniem stronyKliknij tutaj, aby wyświetlić